Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 11 hetesen elvetéltem műszeres...

11 hetesen elvetéltem műszeres befejezés volt . Kinek mennyi időre sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első terhesség a 3. próbálkozós hónapban összejött, viszont az első ultrahangon 8 hetesen nem volt szivhang. Hagytunk 3 hónapot a regenerálódásra, ezt javasolta az orvos is. Aztán elkezdtünk próbálkozni, kereken egy évbe telt, mire idén februárban újra pozitívat teszteltem. Ezzel a terhességgel hála Istennek eddig minden rendben. 26hkm
2019. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem a 2. Próbálkozós hónapba jött össze sajnos 11 hetesen elkezdtem vérezni este meg a korházba volt szivhang hajnalra erős vérzes volt ultrahangon már nyoma se volt a terhessegnek :( most törtent 2 hete 3 hónapot mondanak meg is szeretném várni neked gratulálok jó egészséget és problémamentes babavárást a szivárványbabádnak :)
2019. júl. 10. 10:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapot hagytunk ki, a következőben sikerült.
2019. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És semmi baj nem volt a terhesség alatt? amugy gratulálok a babához
2019. júl. 10. 10:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, minden rendben volt
2019. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a 10 héten vetéltem el, nekem is műszeres befejezés lett a vége, amúgy

7 hónap próbálkozás után fogant. A dokim 6 hónap szünetet mondott, utána próbálkozzunk, ha idősebbek lettünk volna 3 hónapot mondott volna.Kivártuk, még fél év lett mire megfogant. A másodikkal is el kezdtem pecsételni, az ügyeleten írtak fel progeszteront, megmaradt, 1éves, itt alszik mellettem, makk egészséges!

2019. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De jó ilyen pozitiv dolgokat olvasni gratulálok a babócához remélem nekem se kell sokat várni megtudjam milyen a karomba tartani a saját gyerekem nem szeretném többet átélni ilyet az biztis a házasélettel várok meg a menstruációm meg nem jön remélem azzal se lessz hond
2019. júl. 10. 16:41
 8/10 anonim ***** válasza:
1,5 év után jött össze a baba,11.héten megállt a szíve sajnos, nekem is műszeres befejezés volt. Nekem 2 ciklust mondott a doki várni, rögtön utána meg is fogant a fiam. Igaz 9+6nál megint rámijesztett az sztks doki, hogy elhalt, megint missed ab, rögtön még aznap bementem a kórházba ismerős szonográfus megcáfolta, már 5éves :)
2019. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De jó igen nekem is 2 ciklust mondtak örülök jo egeszséget nektek még 100 évig meg minden babának anyukának
2019. júl. 11. 10:42
 10/10 A kérdező kommentje:
Milyen jó hogy akkor nem hagytad annyiba!!!!!
2019. júl. 11. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!