Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek hogy sikerult teherbe...

Husevo virag kérdése:

Kinek hogy sikerult teherbe esni magas FSH-val, alacsony AMH-val spontan?

Figyelt kérdés
Év elején volt egy missed ab-om. Azóta most van az ötödik hónap, azaz második hónapja jöhetne a baba, de nem akar... Minden vizsgálatom eredménye jó lett. Kicsit magas az FSH-m,15, és alacsony az AMH-m,de szedek vitaminokat, stb. Egyelore Inofolicot kezdtem, később kapok peteérés serkentőt, valószínű. Volt valaki így? Tapasztalatokat megköszönném.

2019. júl. 13. 15:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Mert ha 40 körül , akkor sürgősen keresnék a helyedben meddőségi centrumot.
2019. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Igen, mar benne vagyok a folyamatban, a kivizsgalasokon tul. Ezért érdeklődöm hasonloak tapasztalatarol, addig is.
2019. júl. 13. 18:48
 3/29 anonim ***** válasza:
25%

Bocsi, de nem teljesen értem a kérdést.

A spontán teherbeesés annyit jelent, hogy csak szexelsz és terhes leszel. Tehát mások úgy tudtak spontán teherbe esni, hogy szexeltek. A petefészek kimerülésre nincs hatékony kezelési mód, úgyhogy a szerencsén múlik a dolog.

2019. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Arra lennek kivancsi, hogy sikerult-e valakinek ilyen jellegu problema mellett spontan teherbe esni, s pl ha igen, akkor mennyi ido utan. Tehat magas FSH ertekkel, ám nem lombikkal, sem pedig egyéb mesterseges segitseggel. En speciel Inofoliccal probalkozom, kivancsi lennék tapasztalatokra.
2019. júl. 13. 20:09
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
FSH 32,4 lh 14,2 AMH 0,19 40 éves vagyok és 7 hetes terhes nem reménytelen de sok vitamint szedtem februártól
2019. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolso kommentelo, ez szuper! Egyrészt hatalmas gratula, masreszt remenyt adtal! :) koszi! En is szedek fel eve Trimesztert, a missed ab ota D es E vitamint, most mellette Q10 et is, es az Inofolicot. Remenykedem... Augusztusra igertek genetikai vizsgalati eredmenyt, ha az jo, kapom a Clostilbegytet. Szurkolj kerlek....
2019. júl. 14. 19:18
 7/29 anonim ***** válasza:
Ezek melle DHEA-t szedtem és méhpempot Q10 emelt adagba
2019. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
2019. júl. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Ezeket szedtem
2019. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Koszi a leirast! Hat nezd, epp akartalak kerni, ird le nekem. Ugyanezeket szedem, kiveve a DHEA, mert fogalmam sincs, hol lehet venni, de csomót olvastam rola. A dokim nagyon biztat, hogy lehet babam, de csak Clostilbegytre van szukseg, mert asszem nincs ovulaciom, vagy valami ilyesmi.... Ciklusom rendszeres, pontos, betegségeim nincsenek, tényleg mindent megneztek, se IR, se PCOS, se immunologiai se pajzsmirigy, se semmi. Csak hat 42 vagyok. Most megvarom a genetikat augusztusban, utana gondolom nezi a peteerest ultrahanggal. Remelem. De mar kicsit ragorcsoltem a temara :) mindegy. Ha nem jon ossze Clostilbegyttel, honnan rendelted a DHEAt?
2019. júl. 14. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!