Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás

A kérdés

Volt már valaki dr Gullai Nóránál genetikán?

A Rózsekert Medicalba megyek hozzá. Eddig egy véleményt olvastam róla, az is rossz.

Keress kérdéseket hasonló témákban: genetika, Gullai, Nóra

aug. 1. 08:23  Privát üzenet  

A válaszok
Persze, mert olyan az emberi természet, hogy a rosszat mindenki kikiabálja magából (bosszúvágy, panaszkodás, lejáratás), a jót pedig nem írja le, mert az a természetes ha valaki jó. Ha jól csinálsz valakit, senki nem dicsér meg, de ha 1000 alkalomból csak egyszer is elszúrsz valamit, azért az 1 dologért majd jól leszidnak/kioktatnak. A másik 999 érdemed pedig senkit nem érdekel, mert az a norma.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 1. 08:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azért aggódom, mert az említett intézményben az orvosokról csupa jó véleményt találtam.

# 2/4Időpont aug. 1. 08:47 Privát üzenet

Én páciensként nem találkoztam vele, viszont tanított engem a főiskolán :)

Az biztos, hogy nem az a bratyizós, mosolygós, sőt, van egy flegma stílusa, viszont hatalmas szaktudása van (amit a szakmámban a szülészet-nőgyógyászatról tudok, azt 90%-ban neki köszönhetem), volt kinn Angliában is, kivételesen egy olyan szakember, akinek a tudása nem a 30 éve elavult tankönyvet tükrözi. Ha valami szakmai kérdésem lenne, teljes nyugalommal fordulnék hozzá.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont aug. 1. 15:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szívből köszönöm! :)

# 4/4Időpont aug. 2. 11:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miert van az? A barátnőm és köztem mensi szerint 4 nap van és neki az első genetikan (13+6 volt éppen hogy belefért) 74mm volt a CRL, nekem meg 12+6 on volt annyi.
12 hetes genetikán akinek lányt mondtak az is maradt?
A magzatvíz mintavétellel a genetikán és vírus fertőzésen kívül még mit néznek?
12 hetes genetikán kell? ÉS ha igen mennyibe kerül? Mert erről nem világosított fel a védőnő
18. heti genetikán kiderült, mindkét veséjében tágulata van a magzatnak. Volt már így valaki, mi lett később?
Nyíregyházán 18. heti genetikán megmondják a baba nemét, lehet kérdezni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesgondozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!