Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Volt már valaki dr Gullai...

Volt már valaki dr Gullai Nóránál genetikán?

Figyelt kérdés
A Rózsekert Medicalba megyek hozzá. Eddig egy véleményt olvastam róla, az is rossz.

2019. aug. 1. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, mert olyan az emberi természet, hogy a rosszat mindenki kikiabálja magából (bosszúvágy, panaszkodás, lejáratás), a jót pedig nem írja le, mert az a természetes ha valaki jó. Ha jól csinálsz valakit, senki nem dicsér meg, de ha 1000 alkalomból csak egyszer is elszúrsz valamit, azért az 1 dologért majd jól leszidnak/kioktatnak. A másik 999 érdemed pedig senkit nem érdekel, mert az a norma.
2019. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért aggódom, mert az említett intézményben az orvosokról csupa jó véleményt találtam.
2019. aug. 1. 08:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én páciensként nem találkoztam vele, viszont tanított engem a főiskolán :)

Az biztos, hogy nem az a bratyizós, mosolygós, sőt, van egy flegma stílusa, viszont hatalmas szaktudása van (amit a szakmámban a szülészet-nőgyógyászatról tudok, azt 90%-ban neki köszönhetem), volt kinn Angliában is, kivételesen egy olyan szakember, akinek a tudása nem a 30 éve elavult tankönyvet tükrözi. Ha valami szakmai kérdésem lenne, teljes nyugalommal fordulnék hozzá.

2019. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szívből köszönöm! :)
2019. aug. 2. 11:11
 5/7 LizaF válasza:
Szia, végül jártál a doktornőnél, milyen volt?
2020. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam, nagyon profi és nagyon kedves volt. Sőt egy számomra folyton aggodalomra okot adó dolog miatt kifejezetten megnyugtatott. Szívből ajánlom!
2020. jan. 4. 18:38
 7/7 LizaF válasza:
Köszönöm szépen a választ.
2020. jan. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!