Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Bajcsyba ilyen nehéz időpontot...

Bajcsyba ilyen nehéz időpontot kapni? Nektek hogy ment?

Figyelt kérdés

Már két napja hivogatom őket 12. Heti UH időpontért de vagy foglalt, vagy nem veszik fel. Mindenkinek ilyen macera? Oda kell menni személyesen? Nem akarom, hogy ne kapjak már időpontot.

9hkm


2019. aug. 8. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon sokszor kell probalni. Amit meg javaslok, hogy szamold ki mikor kell meg menned, 18h, 28h, 36h azt hiszem ekkor kell meg, es kerd meg elore azokra is az idopontod. De mindenkepp szamold ki, mert ha nem morognak erte..
2019. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egész hamar sikerült, 2x hívtam őket. Elsőre foglalt volt és másodjára már fel is vették, szerintem ez szerencse kérdése.

2019. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak ott
2019. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!