Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tobb napon at tarto hasmenes...

Tobb napon at tarto hasmenes es gyomorfajdalom 12 hetes terhesen mennyire veszelyes?

Figyelt kérdés
2019. aug. 15. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Semennyire. Figyelj a folyadékpótlásra és csillapítsd a lázat 38,5 felett.
2019. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsot de nem vagyok lazas.Inkabb olyan erzesem van mintha kiakarna szakadni a hasfalam.. egy kis hasmenessel vegyitve :(
2019. aug. 15. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Több napja? Mi lenne ha elmennél orvoshoz?
2019. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A folyamatosan fennálló fájdalmak valami olyan problémáról tájékoztatnak, amit orvosolni kell. Méghozzá szakorvos által.

Mindenképpen orvosi kivizsgálás szükséges.

Az, amivel nem kell orvoshoz menni, egyik napról másikra elmúló és vissza nem térő fájdalom.

2019. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az még eszedbe (ha van) se jutott, hogy ezt egy orvostól kellene megkérdezni?
2019. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mar nem faj.Rajottem mi volt a baj a sok hulye izesitett asvanyviztol fajt a gyomrom.Abbahagytam az ivasat es elmult a gyomorfajdalom :)
2019. aug. 25. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!