Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás

A kérdés

12. heti genetikai ultrahang lakcimkártya nélkül. Mit lehet tenni?

Most költöztünk új városba, de a főbérlőnk nem szeretné, ha lakcimként bejelentkeznénk a lakásba. Most 10 hetes kismama vagyok... a klinikára az sztk -s genetikai ultrahangra így nem tudok menni. Tudom, hogy kötelező vizsgálat. Jó az is, ha magán genetikai ultrahangra megyünk? Ezt is elfogadják a későbbiekben? Az új védőnőm nem ér rá, szabadságon lesz... így konkrétan még kiskönyvem sincs. Van még valamilyen kötelező vizsgálat az első trimeszterben? Kérlek segítsetek, mit kell még elintéznem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: lakcímkártya nélkül, 12.terhességi hét, genetikai ultrahang

aug. 23. 06:41  Privát üzenet  

A válaszok
Az első nagy labort is meg kéne csináltatni. Nálunk igazából csak tajkártya és labor beutaló kellett. Még a kiskönyvet sem kérte el. Viszont én a körzeti kórházban voltam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont aug. 23. 07:06 Privát üzenet
Nekem elfogadták a magán genetikai uht.Nem is csinálhat akárki ilyen vizsgálatot.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont aug. 23. 07:13 Privát üzenet
Egyébként ha a van albérleti szerződésetek, akkor simán be tudtok jelentkezni, nem kell hozzá a tulaj engedélye.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont aug. 23. 07:20 Privát üzenet
Pedig be kellene jelentkezni, mert a terhes gondozóban is csak úgy látnak el, ha oda tartozol kerületileg! Nálunk vervetelnel, belgyógyásznal is kellett a lakcím kártya.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont aug. 23. 10:33 Privát üzenet

Ha valaki bejelentkezik a lakásba, rendőrrel sem lehet kirakatni, mert a magyar törvények szerint senkiből nem lehet hajléktalant csinálni.

Pont most volt ilyen probléma, hogy a hapsi ki akarta rakni az élettársát, de nem tudta mert be van oda jelentkezve, csak önként mehet el.

Szóval ne is várjátok h bejelentkezhessetek, a főbérlő nem fog nektek ajándékozni egy lakást.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont aug. 24. 16:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A magánrendeléses ultrahang tovább tart és alaposabban megvizsgal, mint a sima SzTK-s?
Nagyon ideges vagyok a 12. heti genetikai ultrahang miatt, segitene valaki?
A békéscsabai kórházban a 12. Genetikai ultrahangon lehet képet kérni/venni az ultrahangról?
Szent Kristóf, Sztk/ultrahang? Csak az válaszoljon, aki ide jár/t gondozásra!
Régen, amikor nem volt ilyen általános az ultrahang, többet vagy kevesebbet idegeskedtek a kismamák?
Valaki megtudja nekem mondani, hogy Debrecenben a téritéses betegeit hol fogadja Molnárné Őri Angéla? 12 hetes uhra kell mennem. Azt tudom hogy a fő bejárattól balra az elméleti...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesgondozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!