Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12. heti genetikai ultrahang...

12. heti genetikai ultrahang lakcimkártya nélkül. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Most költöztünk új városba, de a főbérlőnk nem szeretné, ha lakcimként bejelentkeznénk a lakásba. Most 10 hetes kismama vagyok... a klinikára az sztk -s genetikai ultrahangra így nem tudok menni. Tudom, hogy kötelező vizsgálat. Jó az is, ha magán genetikai ultrahangra megyünk? Ezt is elfogadják a későbbiekben? Az új védőnőm nem ér rá, szabadságon lesz... így konkrétan még kiskönyvem sincs. Van még valamilyen kötelező vizsgálat az első trimeszterben? Kérlek segítsetek, mit kell még elintéznem?

2019. aug. 23. 06:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első nagy labort is meg kéne csináltatni. Nálunk igazából csak tajkártya és labor beutaló kellett. Még a kiskönyvet sem kérte el. Viszont én a körzeti kórházban voltam.
2019. aug. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem elfogadták a magán genetikai uht.Nem is csinálhat akárki ilyen vizsgálatot.
2019. aug. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként ha a van albérleti szerződésetek, akkor simán be tudtok jelentkezni, nem kell hozzá a tulaj engedélye.
2019. aug. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig be kellene jelentkezni, mert a terhes gondozóban is csak úgy látnak el, ha oda tartozol kerületileg! Nálunk vervetelnel, belgyógyásznal is kellett a lakcím kártya.
2019. aug. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki bejelentkezik a lakásba, rendőrrel sem lehet kirakatni, mert a magyar törvények szerint senkiből nem lehet hajléktalant csinálni.

Pont most volt ilyen probléma, hogy a hapsi ki akarta rakni az élettársát, de nem tudta mert be van oda jelentkezve, csak önként mehet el.


Szóval ne is várjátok h bejelentkezhessetek, a főbérlő nem fog nektek ajándékozni egy lakást.

2019. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!