Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ultrahangon mikortól látható...

Ultrahangon mikortól látható a baba neme?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csak 12.hét után mondják meg biztosra, de azt is tudom hogy sok orvos, tapasztalt uh-os már hamarabb is látja mire nagyobb az esély. A barátnőmnek már a 10-11.heten célozgattak uogy kisfia lesz és az is lett.

2019. aug. 29. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A 12 hetes genetikai uh-n mondta a doki, hogy a szeméremcsontja alapján lánynak tűnik. 18 hetesen nézte másik dokim, akkor már fixre mondták, hogy kislány.
2019. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
12 hetes korig a fiú és a lány magzatok teljesen ugyanúgy néznek ki ott lent, szóval egy orvos sem fogja megmondani. Tippelhet persze, aztán vagy bejön, vagy nem, de látni, biztosan nem látja a 12. hét előtt.
2019. aug. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A jellegzetes külső nemi szervek a 12. hét után különülnek el. Állítólag a fiút előbb észrevenni bizotsabban, mint a lányt.

Nekem a 18. héten számomra is egyértelműen látszott, hogy leányzó lesz, amit a 22. héten a genetikai uh.-on is megerősítettek. Pedig túlsúlyos vagyok, és hurkás volt akkor még a pocakom.

28 khm.

2019. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18.héten az uh. vizsgálaton mondták mindkettő alkalommal, és úgy is lett, első lány, második fiú.
2019. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12 hetes genetikain 99% fiút mondtak
2019. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
A 12. héten se mondják meg általában, maximum tippelnek egyet, a 18. heti genetikain mondták meg nekünk, de akkor már biztosra.
2019. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A baba elhelyezkedésén is múlik. Ha takarja magát vagy háttal van, nem fogja látni semmilyen gép. A lányom a 18-20. hétig vagy elfordult vagy a köldökzsinórt húzta a lába közé. Addig az orvos tippelni se volt hajlandó.
2019. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!! Mindenkinek gratulálok a babákhoz!💞

A barátnöm, akinek megmondták (illetve tippeltél a 10-11 hét között, kisfiút szűlt, úgyhogy lehet van benne valami hogy a kukacokat hamarabb is észre lehet venni😄

Maásik ismerösömnek 12.héten mondták ((Czeizel intézetben 90%-ra)) hogy kislány, az is lett :) persze az a biztos ha már kézben van és teljesen mindegy fiú-e vagy lány🥰 csak kivámcsi voltam kinek milor mondták meg, és hogy az végül igaz lett-e.

Egyebkent én a 8-9.hétben járok, és már nagyon kiváncsi vagyok ki lakik bent. De akkor még türelemmel kell lennem.

🙏🤗 köszi a válaszokat! Jó egészséget minden babànak és mamának!!!

2019. aug. 29. 15:53
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kukacot veszik észre, mert ekkor még a női nemi szerv is ugyanakkora és UHn ugyanúgy néz ki. Más alapján lehet látni, egy bizonyos szöget figyelnek az oldalsó UH képen. Ha az párhuzamos, akkor lány, ha nyílik, akkor fiú. Ha már a 12.héten nyitott ez a szög, akkor rá merik mondani, hogy fiú. De a 13-14.hétig ez a szög még elkezdhet nyílni, vagyis a 12.héten lánynak látszó babából még lehet fiú, így azt csak rosszabb eséllyel lehet tippelni.
2019. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Értem. Nem akartam hülyeséget írni, bocsi
2019. aug. 29. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!