Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tegnap a női orvosom GYNOSITOL...

Tegnap a női orvosom GYNOSITOL szedeset javasolta . Mégis mert?

Figyelt kérdés

25 hetes terhes vagyok ,és csak a labor eredményeimért voltam .nem momdta , hogy valami nem lenne okes , söt a papiron is szerintem minden rendbe .

22 . Hetes ultrahangon is renbe volt minden . Kérdeztem mire kell ? Konkret választ nem adott , csak azt hogy nagyon jó , jót fog tenni babának es nekem is ...helyettes orvos volt , nem az enyém .


2019. szept. 6. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeded szeded, ha nem nem. Lényegében egy terhes vitamin, folsavat tartalmaz. Nem azt jelenti hogy bajod van. De honlapjan is nyugodtan utana lehet nezni, vagy gyogyszertarban megkerdezni, ha bizalmatlan vagy. Ártani nem árt, ugyanaz mintha drogeriaban vagy gyogyszertarban kapható kismama vitamint vennel. Nem lesz tole bajod, se neked se a gyereknek. Ne aggódd tul, lesz meg időd aggodalmaskodni.
2019. szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem tudtam , hogy ez egy terhes vitamin ! 🤔

Femibiont szedek , szerintem ezt igy akkor,felesleges lenne szedni

2019. szept. 6. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az inozitol segít a vércukorproblémákat megelőzni, a hízást kontrollálni, néhány tanulmányban említik, hogy jó hatással volt a terhességi toxémiások kezelésében és abban is hogy a babák ne legyenek túl nagyok a megnövekedett inzulin miatt, ha terhességi cukorbetegség alakult ki. Nagyon jó vitamin, ártani nem ártassz vele, de ha nincs semmi rossz értéked természetesen nem kell szedni.
2019. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!