Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Sztk-s terhesgondozásra is...

Sztk-s terhesgondozásra is járni kell ha magándokihoz járok?

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza már el nekem miért kell az Sztk-s rendelésre is járnom ha direkt a fogadott orvosomhoz járok havonta egyszer. Nem lenne ezzel gond de csak megnézik a papírokat az sztk-son mivel van sajat dokim. De erre kB 3! Órát kell várni.. Inkább nem is részletezném. (most költöztünk az előző terhességemnél ilyen nem volt. De most a védőnő habzó szájjal követeli hogy menni kell az Sztk-s rendelésre is.)

2019. szept. 12. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Miért kellene menni? Egy orvosod van.
2019. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A védőnő állítja, hogy kötelező mert, hogy ő az ellátó szervhez tartozó orvos és, hogy végig kell kísérni a terhességem.. Nem is értem..
2019. szept. 12. 19:52
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell. 1. babával csak az sztkba jártam. Most a 2. Babával csak magán rendelésre. Én még ilyet nem is hallottam. Azt hiszi a védőnő hogy idő milliomos vagy🙂
2019. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát ez fura... ilyet én sem hallottam meg. Kérdezz rá a dokidnál és az sztk-ban is. En nem hiszem hogy ragaszkodnának ahhoz, hogy olyanok is "raboljak az idejuket", akik amúgy megfizetnek egy dokit.
2019. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Dehogy kell oda is jarni. Eleg ha a magan dokihoz jarsz,o vegig kiseri neked. A te vedonod is egy bambasag
2019. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Nekem kellett, főleg a táppénz miatt. A terhesgondozóban tartottak táppénzen, de minden vizsgálatot a magándokim végzett.
2019. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem jártam sztk-s rendelésre, már a terhességmegállapítás is magánban történt.Senki nem akart rávenni, hogy járjak sztk úton is.Mondjuk szinte végig dolgoztam, de szerintem ha olyan orvoshoz jársz aki amúgy dolgozik az adott sztk-ba akkor tök mindegy, mert ő mindent el tud neked rendezni magánrendelésen is, pont mintha sztk úton mentél volna.
2019. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem kellett járnom sztk-ba. Neha oda hívott be a dokim, de ennek is oka volt. Táppénzen a háziorvos tartott. Pedig másik megyében jártam dokihoz, és másik megyében szültem mint ahol lakunk. A körzeti kórházat még csak nem is láttam a terhesség alatt. Védőnőmnek nem volt ezzel baja.
2019. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Engem anno azzal szekáltak, hogy nem fogaják el a magán gemetikai UH leletet, hanem kötelező az sztksra menni. Vannak a rendszerben bolondok.
2019. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Dehogy kell


Védőnő kell

Meg az orvosod

( haziorvos, fogorvos pluszban)

2019. szept. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!