Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Melyik évtől tudják az orvosok...

Melyik évtől tudják az orvosok UH alapján meghatározni a baba nemét?

Figyelt kérdés

Vagy mióta van UH, azóta a nem meghatározása is lehetséges csak esetleg nagyobb hibaszázaléknyi tévedéssel, mint ma?


Azért érdekelne, mert tesóimról 80-as években még nem tudták, de unokatesómnál 86'-ban már az orvos "megállapítptta", hogy fiú lesz (lány lett amúgy :)), de szüleimnek fel sem kínálták ezt a lehetőséget, hogy szeretnék-e tudni, nekik nem mondott semmit a doki. A

90'-es években meg már igen (amikor én születtem).



2019. szept. 17. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Én 86-ban születtem. Anyu azt mesélte velem már ultrahangozták, és a nememet is megmondták neki.
2019. szept. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Tesómat a 90-es években sem mondták meg.( vidék)


De 83-ban az unokatesómat Bp-en megmondták.

2019. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Ez azért nagyban város függő. 88ban vidéki nagyvárosban még nem volt ultrahang. Bpn már volt és a nemet is megmondták.
2019. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Én 87-ben születtem. Anyukám azt mondta egyszer volt uh-n (kisvárosban) a vége felé. De nemet nem mondtak neki sem.
2019. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

89-es vagyok. Akkor még nem tudtak, vagy csak nem tippeltek, nem tudom, de meglepi voltam.

Öcsémről 99-ben megmondtak hogy fiú lesz.

2019. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tesómék '86 és '88-asak, egyikőjükről sem mondták meg. Unokatesóm '86-os és félretippelték, ugyanakkor legalább mondtak valamit :D

Amúgy Debrecenről volt szó mindhárom esetben. Szóval talán sejteni sejtettek a dokik akkor is valamit, csak mivel nem voltak benne biztosak, nem mondtak inkább semmit.

2019. szept. 17. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Már régebbi kérdés, de idetévedtem és meglepődve a válaszokon gondoltam én is írok.

Ugyanis mi is vidékiek vagyunk. Harman vagyunk lanyok testverek. Mindhármunkról megmondták hogy lány lesz a baba. Pedig szabolcsban születtünk és egyikünk sem nyiregyhazan.. :) érdekes🤷🏻‍♀️

Születesi eveink: 88’, 90’, 92’.

Onnan is biztos hogy anyukám harmadjára már fiut szeretett volna és kicsit elkenődve mondta apanak hogy “ez is lany lesz”, apum meg tökre örült neki :D

2019. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!