Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Első genetikai ultrahang....

Első genetikai ultrahang. Megcsinálják még?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma vagyok betöltött 14 hetes várandós.

Pontban 12 hetesen mentem genetikai ultrahangra, de ott közölték velem hogy a védőnőm le van maradva, már nem oda kell menni, blabla, hanem Nyíregyházára. Időpontot kértem, mára kaptam. Olvasgattam, és mindenhol azt írták 13 hetes korig végzik az első genetikai ultrahangos szűrővizsgálatot. Én pontosan elmondtam a hölgynek hogy már betöltött 12 hetes vagyok, mégis most, két hét múlva kaptam időpontot. Meg fogják csinálni ezt a vizsgálatot? ☹️


2019. szept. 20. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg, csak a tarkóredő nem lesz releváns, mert azt csak bizonyos terhessi korban lehet mérni. Menj be és mondd meg, higy így nem lesz jó vagy keress egy maganorvost, aki megcsinálja.
2019. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13+6 napos korig lehet megcsinálni, ezt tuti mert en is akkor voltam.Pontosan betöltöd a 14. hetet vagy 13 + valamennyi leszel?Ha a vizsgálat időpontjában betöltöd menstruáció szerint a 14. hetet akkor telefonálnék, ha nem akkor nyugodj meg jó időben fogsz menni.
2019. szept. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Betöltött 14.hetes vagyok, de szó nélkül megcsinálta doktor úr,minden rendben :)
2019. szept. 20. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!