Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Akik magándokinál kezdtétek...

Akik magándokinál kezdtétek az ultrahangos vizsgálatokat és jobban szerettek mindent magánúton intézni, ti mikor kezdtetek el járni a kórházba is?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy meddig tudom intézni a terhesség alatti vizsgálatokat kizárólag magánúton és mikor jön el az az időszak, hogy már nem kerülhetem el a kórházi vizsgálatokat (pl. CTG, NST vagy bármi egyéb)?

Akik jobban preferálják a magándokit, hogy osztottátok meg a vizsgálatokat a kórház és a magánorvos között?


2019. okt. 14. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én magándokim nem végzett 12. és 20. heti genetikai vizsgálatokat, arra sztk-ba kellett mennem. Viszont a ctg-t, nst-t már a szakrendelésén fogja végezni, oda kell járnom hozzá, de már nem magán jellegűen.

A vizsgálatok úgy estek, hogy a két nagyvizsgálat között mentem a magándokihoz. 33 hkm.

2019. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Végig magánba jártam. A 12.es a 18.heti genetikai ultrahanhot az istenhegyin csinaltattuk. 37.hettol kellett a kórházba járni ctgre. 3x voltam. En vérvételre is inkább magánba mentem. Az utolsó vérvétel volt a kórházban 37.heten streptococcus szuressel együtt.
2019. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak nst-re mentem az sztk-ba a 36. héttől mindegyikkel. 😊
2019. okt. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak a CTG-re kezdtem járni a kórházba, a 36-37.héttől. De ezt is lehet magánban, pl. Czeizel intézet.

Nem kellett nagy szervezés a “lavirozashoz”. Kaptam volna uh-ra és vérvételekre beutalót a dokitol de mindig mondtam hogy köszönöm nem kérem. Bejelentkeztem a szimpatikus helyre és mentem a magam útján a különböző uh-ra, kombinált tesztre. Vérvételre is magánban jártam. Az orvosnak csak az eredmény kell szerencsére :)

2019. okt. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Végig magánba jártam, csak a laborokra és a végén CTG-re kellett bemennem a kórházba.
2019. okt. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A laborokat direkt kérte az orvosom hogy a kórházban csináltassam, hogy meg legyenek a rendszerben, illetve hogy én is benne legyek mert területileg nem odatartoztam, így szülésnél nem biztos hogy fogadtak volna, ha akkor jelenek meg először.
2019. okt. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ÉN lombikkal estem teherbe ikrekkel,így önszorgalomból járok havonta orvoshoz.

Minden kötelezőre elmegyek a kórházba,mert ingyen van,és amugy is semmi bajom nincs ezzel. és a köztes alkalmakkor a magándokimhoz járok. Kicsit borsos ára van, 18ezer egy alkalom,de iszonyat alapos,mindent megnéz minden alkalommal,mindent felír receptre ha kell,tehát megéri a pénzét,mert valóban megdolgozik érte,és soha nem sürget.

A laborokat is értelemszerűen sztk-s alapon intézem.

2019. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászhoz, szonográfushoz magánba mentem (NST-t is csinálnak). Belgyógyászati vizsgálatot, labort pedig a helyi egészségházban csinálják. Kórházban eddig egyszer voltam, Down kór szűrésen. Nem hinném, hogy nagyon sokszor kell majd kórházba mennem a szülés előtt.
2019. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!