Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kezelőorvost panasz esetén...

Kezelőorvost panasz esetén lehet hívni munkaszüneti nap?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenkor inkább menjünk be a kórházba? Mi a véleményetek?
2019. okt. 23. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy gondolom, hogy attól függ milyen panasz.Ha vérzés, görcs stb. akkor én felhívnám, hogy tudjon róla, bár úgyis ő is rögtön a kórházba küldene.Ha nem olyan komoly a gond akkor nem hívnám fel.Mi a probléma?
2019. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni, hogy csak erős folyásom van, vagy esetleg magzatvíz szivárgás.
2019. okt. 23. 11:10
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekem erre azt mondták, hogy tegyek be egy sima tisztasági betétet, ha 30 perc alatt megtelik, elázik akkor irány a kórház.Hány hetes vagy?Mióta van ez a dolog?
2019. okt. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
28 hetes ikres, ma hajnalban kezdődött. A tippet pedig köszönöm.
2019. okt. 23. 11:18
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Mivel telefonon ezt úgysem tudja diagnosztizálni, inkább bemennék a kórházba. Lehet kapni egyébként magzatvíz-jelző betétet, esetleg ügyeletes gyógyszertárban megérdeklődheted.
2019. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Igazán nincs mit!Ha gondod próbáld ki amit írtam.Deha mégis bizonytalan vagy és aggódsz menj be a kórházba, úgy tudom, hogy ott egy mintavételből meg tudják állapítani mi a helyzet.Azt is mondták mindig, hogy inkább 1 felesleges út a kórházba mikor nincs probléma, minthogy ne menjek be amikor gond van.Minden jót kívánok!!!
2019. okt. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Igen valóban lehet kapni magzatviz szivárgást kimutató betétet, de azt azért nem is írtam, mert nagyon sokszor fals az eredmény amit mutat, pl. nekem is az volt.
2019. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Menjetekbe a kórházba. Telefonon keresztül ezt ő sem tudja megmondani.
2019. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Mondenképpen a kórházi ügyeletet hívnám ikresként.

Az orvosod is oda küldene

2019. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Bemész az ügyeletre megvizsgálnak,ha indokoltnak tartják értesíteni fogják az orvosod is.(vagy ha kéred)
2019. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!