Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Más is van, aki csak a három...

Más is van, aki csak a három kötelező UH-t csináltatja meg?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam a 4D-n, de aztán inkább mégsem megyünk, és egy elég "hülye" okból, egy félelem miatt, hogy esetleg olyat lát az orvos ami miatt végigizgulhatom a maradék 3 hónapot a terhességből... Inkább megvárom a 31. heti UH-t, a 20. hetin minden rendben volt.


Más is volt, aki csak a három kötelező UH-ra ment el? (nem pont ebből az okból, mert tudom, hogy ez elég hülyeség)

Mi okból?


2019. nov. 13. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Hello! Én! Két okból: gyűlöltem orvoshoz járni, és ezek a 3D uh képek valahogy ijesztok nekem.

Egyébként is feleslegesnek tartottam h monitorozással. Jobb volt gyönyörködni benne miután megszuletett

2019. nov. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is csak a kötelező UH-okon voltam, igaz többször mint három. O. Uh, majd 12 és 18 hetes. Utóbbinál visszahívtak mert a méhlepény mélyen tapadt, de 21 hetesen már jó helyen volt. Ezen kívül 32 és 38 hetesen volt még. Mi voltunk 4D-n is, mert nem tudták megmondani a nemét, és kíváncsiak voltunk. Ennyi, nem jártam havonta, nem volt fogadott dokim.
2019. nov. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak kotelezo volt nekem is. Ha nincs gond, nem kell több.
2019. nov. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Énis csak a kötelezőkön voltam +4d-n. a 4d-n is csak azért voltunk, mert a kötelezőkön nem lehetett képet venni, és tudtam, hogy jó lesz majd mutogatni a lányomnak, hogy milyen volt a pocakomban. A kistesót is sokkal hamarabb megértette, miután mutogattam neki a képet, hogy hogyan is vigyázott anya rá, amíg a pocakjában volt. 4d-re most is megyünk, de csak kifejezetten a lányom kérésére, mert neki is van ilyen képe, a tesónak is legyen 😁
2019. nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Egyik sem kötelező. :) Egyébként én is csak a három ajánlott uh - n voltam, felesleges többel zaklatni a babát.
2019. nov. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!