Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nadim doktorúrnál lehet még...

Nadim doktorúrnál lehet még Gyöngyösön szülni?

Figyelt kérdés
Magánrendelése van még Gyöngyösön, de az orvosok között már nem látom. Hatvanban főorvos, de a hatvani kórházról nem nagyon vannak jó vélemények.

2019. nov. 13. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Már nem dolgozik a gyöngyösi kórházban.
2019. nov. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Dr. Szelva István esetleg? Ő ott osztályvezető, de úgy hallottam már ő sem szüleszt..

2019. nov. 13. 09:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Na, gyöngyösi kórház...27 évig ott éltem, mégis Pestre jártam orvoshoz, ott is szültem, nem hiába.Ha egy henteshez mész, azzal is jobban jársz mint Gyóngyössel, de persze te tudod.

Dajnos még mindig rossz híre van a kórháznak.

Nadim elment egyik ismerősom szerint, szerintem menj Pestre, legalàbbis ha szép szülést szeretnél.

Jó babvarást:)

2019. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1es vagyok. Én Gyöngyösön szültem 1 éve Szelvánál. Csak pozitívumot tudok mondani mindenről és mindenkiről pedig sok komplikációs szülésem volt.

Nem a gyöngyösinek rossz a híre, hanem az egrinek. Én Egerhez tartozom mégis Gyöngyösre mentem.

Én is úgy tudom, hogy Szelvánál nem lehet már szülni, de ha felhívod megmondja.

2019. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. nov. 13. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Nadim Doktor úrhoz járok magánrendelésre és Hatvanban fogok szülni nála. Az első kislányunkat Horváth Dr. úrnál szültem, de mivel itt Gyöngyösön már nem lehet orvost fogadni, így inkább megyek Hatvanba, ahova Nadim Doktor bejön...ügyletesnél nem szeretnék
2019. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is így szeretném. Gyöngyösön nem ismerek egy szülészt sem, így Hatvanban fogok szeretnék Nadim doktorúrnál.
2019. nov. 15. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!