Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Orvos választás babaváráshoz?

Orvos választás babaváráshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A baba kérdést még csak most tervezgetjük, de szeretnék előre gondolkodni pár dologról.

Van egy nőgyógyász aki endokrinológus is egyben (mivel vannak endokrin problémáim is)ennél az orvosnál szeretném magán rendelésen a baba tervezés első lépéseit is megtenni illetve majd ha sikerül, hozzá gondozásra járni.

Viszont szüléshez lehet nem akarnék fogadott orvost.

Ezt mikor és hogyan kell megbeszélni azzal az illető orvossal akihez jársz?

És ez hogy működik mondjuk szülés után értem itt a 6.hetes kontroll vizsgálatot? Oda kell mennem akinél megszültem vagy oda aki egyébként a " nőgyógyászom" ?


2019. nov. 21. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy csak a terhesgondozásra kéred fel, szülni ügyeleten szeretnél.

A hat hetes kontrollra bárkihez mehetsz.

2019. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom a te lakóhelyed szerinti kórházban hogy van, de nálunk mindig első kérdés, hogy ki az orvos. Jártam egy endokrim nőgyógyászhoz, aki a városom szerinti kórházban nem rendelt, s ő is azt javasolta,hogy fel kell fogadni egy orvost, mert egyik kismamája járt úgy, hogy a folyosón vajúdott egy napot, mire észrevették. Sajnos a fogadott doki tud intézni protekciókat. Én személy szerint egy, max kettő gyerekben gondolkodom, szüléskor minimum 2 db élet van veszélyben, nem ezen az 50-100 ezren akarok életre szóló rossz élményt szerezni. Nekem lesz fogadott szülész orvosom. 14 hkm

A 6 hétes konrollra is mehetsz bármikor, hallottam olyat is, hogy valaki berágott a dokijára és máshova ment.

2019. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*bárhova
2019. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!