Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Volt olyan valakinek, hogy 6...

Volt olyan valakinek, hogy 6 hetesen nincs embrió ráadásul mellette Még egy kis hematoma? Várom a tapasztalatokat.

Figyelt kérdés

Ma voltam nőgyógyaszton, és nem értek egy-két dolgot. Nagyobb gravid susp.tap. Uterus afv-ben. Nyh: 15 mm-es, benne 5 mm-es szabályos petezsák lathato, embrio nem. A petezsák mellett kis haematoma susp felritkulás.

Heamatoma mitől lehet? A felritkulás micsoda? Nem kicsi az a petezsàk?

Azt mondta az orvos, hogy lehet, hogy egy nagy mensturacioval be is fog zarulni a terhesseg.

Ma vagyok 6 hetes, és meg csak ennyit látott???



2019. dec. 3. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából lehetett később is peteérésed lehet azért nem látszik még az embrió. A hematoma bevérzés. Erre nagyon oda kell figyelni mert sajnos viheti magával a babát. Ebből még bármi lehet. Lehet egy befejezett terhesség mikor nem fejlődik tovább. Megindulhat a hematoma (vérzés) ekkor viheti magával a petezsákot. A felritkulás a beágyazódást jelenti.

1-2 hét múlva többet tudsz ha nem indul meg vérzés. Mindenesetre ne emelj ne ugrálj ne terheld túl magad.

2019. dec. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat félre olvastalak. Szóval a hematoma felritkulás azt jelenti hogy van egy kis zsák teli vérrel.
2019. dec. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első terhességnél hat hetesen csak szabálytalan petezsák volt, sejthető szikhólyaggal. 8 hetesen minden rendben volt, végül egészséges babám lett.

Második babámnál hathetesen szintén csak a petezsák volt és szikhólyag. 8 hetesen lett egy hematomam. Feküdni kellett vele, kórházban is voltam. Nagy ijedtséget okozott, de gondot szerencsére nem. Magától felszívódott a hematoma és egészséges babám lett.

Szerintem korai még megijedni. Mondom ezt úgy, hogy én is tiszta ideg voltam mindkettőnél, a kettő között pedig volt egy koraterhességi vetélésem.

Szobatársam példája például maga a csoda. 7-8 hetes lehetett, amikor elkezdett ömleni belőle a vér. Nem nagyon reménykedett senki, hogy megmarad a baba. Szó szerint nagyobb hematoma volt a baba mellett, mint maga a baba. Neki például felszívódó hármasiker terhességből lett. És igaz, hogy végigfeküdte a terhességet, ebből nagyon sokat kórházban, de gyönyörű, egészséges kisfia született.

2019. dec. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!