Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 32. hét után mikor és milyen...

32. hét után mikor és milyen vizsgálatok várnak még rám?

Figyelt kérdés

Most voltam 32 hetes ultrahangon, milyen vizsgálatok vannak még hátra szülésig?

32hkm



2019. dec. 12. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a 36. hétben járok. Most volt vérvétel, hüvelykenet vétel, természetesen hetente NST és nekem minden héten megmutatja ultrahangon is. Remélem nem fogom túl hordani és minden rendben is lesz, a kisfiamat túlhordtam, akkor többször vizsgáltak és volt párszor amnioszkópia is.
2019. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En most vagyok a 33. heten tul most voltam terhesgondozason. A kovetkezokre kell mennem:


Ekg-ra a haziorvoshoz

36-38. Het kozott egy uh-ra

Utana labor (ki tudja mire, egy csomo papirt kaptam, hogy miket neznek)labor utan reggeliznem kell, csokit is ennem kell, aztan nst. (Erre a 38. Hetre kaptam idopontot.)


Egyelore ennyi.

2019. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: A hüvelykenet vételt mikor és ki csinálja?
2019. dec. 12. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Én magánba jártam a 35. hétig. Az orvosom ezt követően a sztk-ba hívott NST-re. Ott vett mintát és ott csinálja az ultrahangot is. Így volt mikor az első szülött kisfiamat vártam is.
2019. dec. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!