Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nálatok hogy működött külföldö...

Nálatok hogy működött külföldön a terhesgondozás?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy csak a magyarok parázzák túl a terhességet és sehol nincs annyi vizsgálat, mint ott. Az első gyerekemet Magyarországon szültem, a végére toxémia gyanúval befektettek a kórházba, de szerencsére csak vaklárma volt.


Most Romániában fogok szülni, itt nincs se védőnő, se terhesgondozás. A doki csináltatott velem egy labort, 6 hetente vissza kell mennem uhra és ennyi.


Se a vizeletet nem nézik, hogy van-e benne fehérje, nst se lesz.


Nagyon félek, hogy valami baja lesz a babónak. Hogy veszik észre, ha toxémia gyanús a kismama? Vagy ha már rég nincs szívhangja?


2020. jan. 7. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem van amit te is megtehetsz magán úton. Merd a vérnyomásodat rendszeresen és írd fel. Akar a cukrot is mérheted. Létezik szivhang Figyelő is, bár igazából azt itthon se nagyon ellenőrzik csak az uh-kon és az itt se gyakoribb. Nekem a 12. 22. 30. 38. Heten volt/lesz uh. Nst is 38. Héttől nem tudom milyen gyakran.

Ha aggodsz lehet érdemes beszerezned ezt a 3 kutyut. Így ha gond van, mehetsz a dokihoz. Ezen kívül gondolom labort csinaltatnak kint is többet. Itt a protokoll szerint 3 van. Védőnő igazából a pisit ellenőrzi nekem csak meg a súlyomat. De ilyen vizelet ellenőrző pálcát is lehet venni. Csak bevallom en azt se tudom mit néz, mindig elfelejtem megkérdezni.

2020. jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!