Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szept 5. én született a...

Szept 5. én született a lànyom. A gyermekágyi vérzés normális volt. Dec 24-én megjött 6 napig tartott ahogy a terhesség előtt is volt. Szóval 30-án elmúlt.5. -e óta (6 napra a mensi után) pecsètelő vèrzésem van. Már 5. Napja. Hasonló valakinek?

Figyelt kérdés
Dokihoz 2 hét múlva. Van, hogy nem vérzek fél napig és újra. Nem szoptatok. Volt már valakinek hasonló?

2020. jan. 8. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Lázas is vagy közben? A kulcsszavak miatt kérdezem

Fog.gátlót szedsz? Szoptatsz?


Nekem is rendszertelen szülés óta, sajnos a gyógyszer mellékhatása, ha abbahagyja a fiam a szopit akkor válthatok gyógyszert, utána már rendben lesz a doki szerint.

2020. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szoptatok és nem szedek fogamzásgátlót sem.
2020. jan. 10. 14:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Lázam is volt már egyszer este. De hamar elmúlt. Pár óra alatt.
2020. jan. 10. 14:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez menstruáció, sokkal kevesebb, meg inkább alvadt vérzés. Meg az normális lenne, hogy 5 nap múlva újra megjön?
2020. jan. 10. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem normális, így hogy nem szedsz gyógyszert sem.

Valóban érdemes dokihoz menned, valószínűleg van valami hormonális probléma

2020. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!