Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Jelenleg 14 hetes terhes...

Jelenleg 14 hetes terhes vagyok. Az első trimeszterben nem csináltak a vérvizsgálat során szifilisz vizsgálatot. Lehet ebből később baj?

Figyelt kérdés

2020. jan. 8. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass! Mire kijön legyen meg!
2020. jan. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az utolsó hetekben derült ki, hogy “eltűnt” a vérem szállítás közben. Nincs eredmény. De nem jeleztek volna ám , hogy hahóó nem ért ide. Így fizetősen magánúton levetett, úgy gyorsanban van eredmény, és nekem küldik nem a házidokinak. Így szülés előtt 2nappal meglett az eredmény. Ha nincs akkor szegény babát oltják be, valószínüleg tök feleslegesen
2020. jan. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy nem csináltak? Sok rövidítése lehet, én is azt gondoltam hogy nem nézték a szifiliszt aztán kiderült hogy de... Lehet a leleteden úgy hogy :


Lues

Wassermann

Vérbaj

TPHA

VDRL

2020. jan. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen a leletemen
2020. jan. 11. 09:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csináltak, csak még nincs meg az eredménye.

Nálunk, Debrecenben, az első trimeszterben levett vért 3 különböző helyen dolgozzák fel és konkrétan a szifilisz eredményét majd a háziorvosnak küldik ki kb. 2 hónap múlva!

2020. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!