Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nektek nem sok néha agyilag?...

Nektek nem sok néha agyilag? Vagy én vagyok hanyag?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Harmadik gyermekem várom, lassan 20 hetes vagyok, kicsit szét vagyok csúszva. Tök úgy érzem hogy elhanyagolom a terhes gondozást..megvannak a kötelező ultrahangok , az első nagy vérvétel.. Csak még nem jutottam le fogászatra és belgyógyászati vizsgálatra.. Illetve nögyógyászati vizsgálatra.. Amire 29ére kaptam időpontot.. Ez így nagyon gáz? Nem vagyok hanyag, csak eddig nem volt túl sok időm :(
2020. jan. 9. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Harmadik gyerek, ugyanmár. Örülj, ha nem felejted el megszülni... :D
2020. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor én is nagyon hanyag vagyok. A fogorvosomnál pont azelôtt voltam, hogy teherbe estem. Ha belgyógyászaton azt érted, hogy csinált a háziorvosom egy EKG-t, akkor az pipa, mivel veszélyeztetett vagyok havi egyszer hozzà is mennem kell. Ezen kívül 4-5 hetente van kontroll az orvosomnál meg persze a védőnőnél. Szerintem még sok is. Már amiatt is morgok kicsit mert a 18-20 hetes uh nálunk dupla, vagyis hiába van orvosom a kórházban is meg kell néznie vkinek.
2020. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Adom az elsőz 😂😂😂😂 nekem első gyereknél is sikerült egy csomó vizsgálatot elfelejteni, nemhogy a harmadiknál😂😂😂
2020. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
En egyáltalán nem voltam fogaszaton és nem is tudom milyen belgyógyászati vizsgálatra kellett volna mennem (?). Illetve nogyogy vizsgálat???? Terhesen??? Hat ott meg mit néznek? Uh-kra jártam, terhesgondozásra, vedonohoz, vervetelre, meg volt két EKG. Egy az elején egy a végén.
2020. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A dolgokat amiket elvileg a belgyógyászaton kellett volna csináltatni, meg csinálta a háziorvos.

Fogászaton még én sem voltam.

27+5 hkm

2020. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 3. babát várom, de mindenhova időben eljutok pedig rengeteg extra is jut a vizsgálatokból amikre magam kérek a dokiktól beutalót, ők letojnák, nekem kell számon tartani. Toxoplasma 4-6 hetente, Pajzsmirigy havonta, Háziorvos 2 hetente, Ellenanyag szűrés havonta, genetikai, sima sztk-s uh-k, Diabetológia mert cukros IS vagyok, emiatt sokszor vérvétel,időpontokat kérni stb stb, ezer a dolog + ugye egy iskolás és egy ovis gyerkőc. Persze hematóma majd lepény helyzete miatti vérzésnél feküdjek is...háttt necces volt de már 32 hetes vagyok. Mindenesetre a naptáram tele van! :)
2020. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös de mik ezek a belgyógyászati vizsgálatok? Kérlek áruld el, mert engem már nem hagy nyugodni a kíváncsiság. Nem hallottam eddig ezekről.
2020. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 7es!


Biztosan az EKG-ra és a vérnyomás mérésre gondol, amit a háziorvos simán meg tud csinálni.

2020. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Némelyik feldobta a napom :D

Igen az EKG-s vizsgálatra gondoltam :)

2020. jan. 11. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!