Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 20. heti ( sztk ) ultrahangon...

Hyvette kérdése:

20. heti ( sztk ) ultrahangon lehet kérni felvételt?

Figyelt kérdés

2020. febr. 3. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kórházfüggő
2020. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni. Alsokismackofalvan lehet hogy nem, de nyilván budapesti vagy, szerintük áll az egész világ a fővárosból....
2020. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én pendrivon kaptam képeket, Komáromban.
2020. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valóban kórháztól függ. Ahová én jártam, például nem lehetett (Tatabánya).
2020. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak az kapott akinek volt fogadott dokija.
2020. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyosak vagytok!

Nem, nem pesti vagyok, zalaegerszegi.

Megvolt az Uh, sajnos nem volt idő megkérdezni sem a felvételt, kb 5 perc alatt megvolt a vizsgalat... sajnos a doktor Úr sietett. Sebaj, mindent megmért,minden rendben 🙏, kesőbb meg elmegyunk privatba egyet "mozizni".🙂

Köszi a válaszaitokat!

2020. febr. 4. 17:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert általában a budapestiek hiszik azt, hogy máshol nem élnek emberek, így nem említik meg, konkrétan hol keresik amit keresnek.
2020. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ėn amúgy úgy általånosságban kérdeztem, hogy Sztk alapon van e rá mód.

Mert fényképet pl. mindig adnak.

De ki tudja,lehet,hogy város-függő is a felvétel is,meg a kép is.

2020. febr. 4. 18:35
 9/13 anonim ***** válasza:

Ahol az elsőt szültem (vidéki város), ott legelső alkalommal automatikusan adtak képet. Világosabb háttéren egy sötét üreg, azt mondták, hogy az embrió nem látszik, de benne van abban a sötétben. 12 hetesen is vártam volna a képet, akkor azt mondták, hogy elfogyott a papír. Későbbi alkalmakkor már azt mondták, hogy egyáltalán nem adnak.

A másodikat már egy megyével arrébb szültem. Az sztk-ban nem lehetett kérni, de volt egy külön uh rendelő, ott 500 ft-ért adtak. Na most nekem az sztk-ban általában megcsinálták terhesgondozáson az uh-kat is, hogy "ne kelljen még egyszer bejönni". Szóval 1 képem lett a másodikról.

2020. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolso! Szegeny,az azert nem túl sok! Én egyedül az első alkalommal kértem a fotót ( petezsák ), oda is adták, de hozzátette azért a doki, hogy azért tudom e, hogy ez még.. szóval " bármi lehet "...

Rá egy hétre már dobogott a szíve, akkor is, a 12. hetin is, meg a 20 héten is szó nélkül adták a képet.

Akkor még azt gondoltam,hogy hosszabb lesz ez a 20. heti, ezért akartam felvételt róla, dehát erről az 5(!) percről nem is lett volna érdemes ☹

Majd elmegyünk mozizni.

2020. febr. 7. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!