Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » XXI kerülethez közel tudtok...

XXI kerülethez közel tudtok mondani megfizethető maszek terhesgondozó helyet, olyat aki majd a szülést is levezeti?

Figyelt kérdés

Láttam helyet ahol trimeszterenként 90 ezer...

Már a második trimeszterbe vagyunk, most akarunk keresni egy magán orvost, aki szülést is levezetné

Plusz előny lenne, ha lenne délelőtti rendelés is, mivel akkor mindig eltudnék menni a párommal.

Örs vezéren már tudunk egy orvosról 15000/alkalom, szülésnél meg amennyit szeretnél annyit adsz, de nyilván nem filléreket. Csak sajnos délutáni az összes rendelése, meg 1 órára van innen


2020. febr. 12. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is csepelen kakok,és a József krt-ra jártam.17.000/alkalom.Ő csinálja a 12.heti genetikát is,nem kell máshová menni.A szülésnek sincs fix ára.Kocsival kb.20 perc az út.Nagyon szerettem hozzá járni.
2020. febr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja nem láttam h már a 2.trimeszter.Mindegy.Nagyon jó doki és reggel is lehet menni.
2020. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írtam privatba szeretném elkérni a nevét illetve ha tudsz weboldal címet adni az se lenne rossz köszi :)
2020. febr. 12. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!