Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hibàs az Angelsounds készülék,...

Hibàs az Angelsounds készülék, vagy mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
16. hétben vagyok, és màr kb 2 hete megtalàltuk a babócàt, de csak a telefonon lévő appon szàmokkal kiírja a pulzust, azt is 2-3 percig. A sajàt szívverésemet sem méri rendesen, csak arra a pàr màsodpercre. A készülékkel lehet baj, vagy mi lehet?

2020. febr. 15. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát megmondom őszintén, én a helyedben nem stresszelném magam ilyen kütyükkel. Kicsi még a babád, simán lehet, hogy máshogy helyezkedik és úgy nem találod meg, aztán meg csak aggódsz. Persze ettől még lehet hibás is, de ha amúgy minden rendben van, akkor felesleges is szerintem.
2020. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amúgy minden rendben, azért néha megnyugtató, ha elővesszük és megtaláljuk két vizsgàlat között is.
2020. febr. 15. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van Angelsounds, mondjuk telefonos appom nincs hozzá, a régi módszerrel, fülessel hallgatom :) A nődoki azt mondta, hogy azzal csak akkor lehet megtalálni a szívhangot, ha a baba háttal fekszik kifele, tehát ha kifelé nyomja a hátát. Ő is ezt mondta, hogy felesleges stresszeltetni magam vele. Most 27 hetes vagyok, de néha jólesik meghallgatni, viszont van,hogy a szívhang még nincs meg, de a hasam hullámzik, ahogy Bébikém menekül előle :) nem szereti, rendszeresen arrébb úszik, ha közeledek.
2020. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!