Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Gondot jelent, hogy a 15....

Gondot jelent, hogy a 15. héten nem hallotta a védőnő a szívhangot?

Figyelt kérdés
Ezelőtt két héttel voltam UH-n, ott minden rendben volt, és bár mondta a védőnő, hogy biztos nincs gond csak elbújt, mégis aggaszt picit a dolog. Az előttem levő két kismamának még én is hallottam a váróban, akik még nálam is kezdetlegesebb időben tartanak. Valakivel történt hasonló?
2020. márc. 5. 17:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
És te nem mentél el orvoshoz? Hat en tuti nem GYIK-re jöttem volna, hanem nogyogyaszhoz. Simán lehet, hogy nincs gond. De most komolyan... a vedonot se ertem.
2020. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%
Függ attól mennyire vagy vékony vagy épp husis! Ha vastagabb a hasfalad akkor a 15.héten nem hallani
2020. márc. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
2-es vagyok! Nekem a 12.héten hallotta, de csak azért mert sajnos nagyon vékony vagyok. 166centimhez 46kiló :( Első babámnál 58kg körül voltam akkor a 18.hét körül hallotta
2020. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
En sose ertettem mit nezegeti a szivhangot a vedono. Azert jarok orvoshoz. Annyi ertelme van h jol beparaztatott.
2020. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Én felhivnam az orvosomat és öt kérdezném erről!!!!!
2020. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Ez elég korai volt! Nekem is mondta, hogy megnézi, de ne aggódjak, ha mégsem találja, mert még nem biztos, hogy hallható! Ez lehetett nálad is!
2020. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Én most 14 hetes vagyok, védőnő méz nem hallgatta meg, de én otthon pár percen belül mindig megtalálom a házi dopplerrel. Nem vagyok vékony.... Én biztosan bemennék a kórházba, reméljük csak a védőnő volt béna. Jekentkezz majd azért.
2020. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Első, nyilván elmegyek orvoshoz csak sajnos nem úgy működik hogy éppen abban a pillanatban amikor aggódom valami miatt besetalok a korhazba és egyszerre mindenki ugrik hogy jaj mégis mi a problemam..
2020. márc. 5. 18:54
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
De kérdező ez pontosan úgy működik.Besétálsz a kórházba és elmondod hogy ma a védőnő nem találta a szívhangot és téged ez aggaszt.Meg kell hogy nézzenek!
2020. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Már be haragudj, de ez nem "valami miatt aggódás", hanem konkrétan nem találták a babád szívhangját. Hát csodálom, hogy te még otthon ülsz és gyakorin vitázol erről....
2020. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!