Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hétőn megyek a 12. Heti...

Midorillee kérdése:

Hétőn megyek a 12. Heti genetikai ultrahangra. Eléggé izgulok,7. Hét 5 napon volt az utolsó ultrahangom. Ti, hogyan éltétek meg a várakozást? Meddig tart a vizsgálat?

Figyelt kérdés
Egyébként nincs panaszom se görcs se vérzés a pocakom is kerekedett, 11 hét 4. Napig volt hányás most már csak hányinger van. Ami miatt szomorú vagyok, hogy apuka nem jöhet be velem a vizsgálatra a járvány miatt... Remélem minden rendben lesz,
2020. márc. 21. 16:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia, először is gratulálok nektek!

Nálam 7+3-nál volt az első UH, és 13+5 hetesen végezték el a genetikait. Mivel én is nagyjából a 11-12. hétig rosszul voltam, émelyegtem, a napjaim elsősorban az életben maradásról szóltak, és hogy képes legyek valami vacsorát főzni a férjemnek. 🙃

Én a Czeizelben voltam, várakozással együtt kb másfél óra volt a komplett vizsgálat.

Először vettek egy kis vért, utána mentem az UH-ra, ahol láthattuk a kisbaba forma kisbabánkat. Nekünk már aznap 90%ra megmondták hogy kislány. 🙂 Az UH után még kb 1 órát kellett várnunk, amíg megkaptuk a vérvétel eredményeit. Szerencsére tökéletesen szerepelt a kisasszony 🥰


További jó babavárást és jó egészséget kívánok!

22+6 hetes kismama 🙂

2020. márc. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm én is gratulálok a kislányhoz.

Én a Margit kórházba megyek a magzati diagnosztikai Központban. Sajnos még mindig sok a hányinger és van, hogy úgy érzem nem tudok megenni semmit...a hányás abba maradt de az émelygés maradt, így kihívást jelent, az US hogy a feladataimat elvégezzem... Hát remélem, hogy az én babám is jól szerepel majd, el sem tudom képzelni milyen lehet, biztos sokat nőtt mert mindig nagyon fáradt voltam délutánra. Legutóbb a 8. Héten majdnem másfél centis " gumimaci alakú volt ...Várom, hogy láthassam de félek is kicsit

Köszönöm, hogy írtál további szép zökkenőmentes babavárást kívánok!

2020. márc. 22. 12:40
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is hétfőn megyek 12hetesre. Utoljara (es eloszor) 6+3 naposan voltam dokinal. Gondolhatod, pont egy honap varakozas. Semmi panaszom nincs de azert persze izgulok hogy minden rendben legyen
2020. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát akkor neked is nagy nap a hétfői, drukkolok nektek igy ismeretlenül is. Azért majd megírnád hogy sikerült?
2020. márc. 22. 16:37
 5/17 khniki ***** válasza:

Hosszú volt a várakozás, pedig én a 9. héten orvost váltottam, így akkor is láttam uh-n a kisbabámat. Iszonyú lassan ment az idő.. Ha túl leszel rajta, akkor meg felgyorsul. :)

Egyébként viszonylag hosszú, 20 perc körül volt a vizsgálat, alaposan megmérik mindenhol.

Boldog babavárást!

2020. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 83Sepi válasza:
Sziasztok, először is gratula nektek! Minden rendben lesz!Én csütörtökön megyek és én is nagyon izgulok. Én csak émelyegtem, viszont nagyon sok ételt nem tudok megenni, nagyon válogatós lettem, pedig előtte mindenevő voltam és a fáradság is megvan még. Én is kb. 1 hónapja láttam utoljára a Babót, a pocakom növöget és a vérvételen is láttam kicsit megnyugtató jeleket. Majd írjatok milyen volt! :-)
2020. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok túl vagyunk rajta, minden szuper volt nagyon sokat ficánkolt a baba. Minden értéke rendben. Leírhatatlan érzés volt, és el is felejtettem a bánatom hogy apuka nem jöhetett be.
2020. márc. 23. 19:24
 8/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 3as vagyok. En is tul vagyok rajta. Mi holnap kezdjuk a 12. hetet igy genetikara vegul 2 het mulva kerul sor de lehalabb bekukkantottunk Bogyokahoz. Orvos szerint minden ertek a novekedestol kezdve a szivhangig minden nagykonyvbe illo igy halal nyugodt vagyok :)))

Mozgott keze laba ficankolt olyan jo volt latni es olyan hihetetlen hogy mekkorat nott egy honap alatt [link]

2020. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked! Szép babóca !
2020. márc. 23. 20:41
 10/17 83Sepi válasza:
Gratulálok nektek! Nekem még két nap.
2020. márc. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!