Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A jelenlegi helyzetben (...

A jelenlegi helyzetben ( koronavírus) beengedik a párotokat a kötelező ultrahangokra?

Figyelt kérdés
Kistarcsa kórház érdekelne legfőképpen, de igazából bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok. Bemehetett a férj/ barát /akárki a vizsgálatra?

2020. márc. 27. 20:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem, lehet, hogy még szülésre sem.
2020. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Én egyelőre csak a szüléssel kapcsolatban olvastam ezt. Egyelőre.
2020. márc. 27. 20:24
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
szülésre bemehetnek, védőfelszerelésben.uh-ra nem tudom.
2020. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
91%
Biztos, hogy nem. Nálunk màr sátor áll a bejárat előtt /nem Budapest/, csak a beteg mehet be.
2020. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Most voltam a héten 12. heti uh-n, nem jöhetett be.
2020. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem mehet be. Sőt a kórház területére sem mehet kísérő.
2020. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

☹️ Ez szomorú. Sajnálom,hogy ezt most így kell megélni és átélni.

Kitartást mindenkinek!

Köszi a válaszokat.

Kicsit elkeserítő ez a helyzet.. nálunk első baba lesz és annyira sajnálom,hogy nem láthatja a férjem a vizsgálatok során a kisbabánkat.

Persze ez legyen legnagyobb problémánk, de akkor is szomorú..

2020. márc. 27. 20:37
 8/41 anonim ***** válasza:
72%
5. voltam, nálunk is első gyerek, mi úgy vagyunk vele, hogy látja majd még eleget. Nyomtatnak fotót úgyis, azon boldogan megcsodálta. Most más a fontos. Gondolj bele, amikor majd meséljük neki, milyen volt, amikor vártuk, tiszta izgi. Boldog babavárást!
2020. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Állami kórházban is adnak fotókat?

Eddig csak magánban voltunk, most jön a 12. Hetes uh kistarcsán.

Köszönöm, én is kívánom mindenkinek! 🥰

2020. márc. 27. 20:49
 10/41 anonim ***** válasza:
78%
Bejöhetett a férjem, sőt a kislányunk is 3 hete. Most vagyok 34 hetes, a kórházba mentem vérvételre pár napja, már a kórház épületébe sem jöhetett be. Az ajtóban 3 nővérke 2 lépésben ellenőrzött, adatokat vettek fel, kérdőív az állapotomra vonatkozóan és milyen okból vagyok ott. Mindezt felírták és mehettem a laborba. Maszk, kesztyű mindenkin, a sorban állásnál is 2 méter az emberek között. Nagyon szigorítottak.
2020. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!