Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tudtok ajánlani 12 hetes...

Tudtok ajánlani 12 hetes laborvizsgálatra klinikát? Lehetőleg lehessen hamarabbi időpontot kapni.

Figyelt kérdés
Ahova járok, brutál összeget akartak elkérni. Hátha van olcsóbb, de megbízható labor.
2020. ápr. 1. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orszàg melyik reszén?
2020. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mit szeretnék...

Sztk alapon a kórházban ingyenes a köttelező uh

Kombinált teszt kb 14-20közt van / uh nélkül... kórházakban általában lehet kérni az ingyenes uh mellé/


Magánban az Uh lehet 5-10-25 is akár.. ehhez jön a kombinált teszt

/ nem szokták lebontani.. egyben szokták kiajánlani/

Istenhegyibe és Czeizelben is 41-46 e függően kérsz-e videot a vizsgálatról és milyen adathordozóra.


Van még Prena, Nifty stb típusúvizsgálatok.. ezek uh-hal együtt 150-200e ft közt mozognak kb..


Czeizelben és Istenhegyiben most van hely


Tavaly 6 hétre előre nem volt

2020. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Budapesten. Nekem a 12. Hetesnel eredetileg kombinalt volt, de ultrahanggal kezdtunk es ott kiderult, hogy van vmi elteres. Igy a szonografus azt mondta, hogy akkor ne menjek laborra most, konzultaljak a dokimmal igy "csak" 30.000et fizettem az ultrahangert. (Kombiba 38.0000 lett volna) A doki azt mondta hogy most csinaljak sos prena vagy panorama tesztet, megvolt, szerencsere minden rendben. Erre most voltam 16. Hetes ellenorzo konzultacion es rakerdeztem, hogy akkor a labor kell-e meg nekem, vagy a Panorama semmisse tette es azt mondta, hogy igen kell. Igy felhivtam a klinikat es kertem idopontot laborra. (A 38.000bol kiindulva azt hittem, hogy csak 8.000, eere kozoltek, hogy 70.000! Erre hiaba mondtam hogy nekem elvileg nem kell teljes, amibe minden benne van, csak az ami a 12. Hetes kombinaltba lett volna, erre azt mondja, hogy azt igy nem lehet. Lehet en ertettem felre valamit, de en most ezt nem ertem, hogy hogy lett ennyi.
2020. ápr. 1. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!