Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12 uh genetikai kombinacios...

12 uh genetikai kombinacios teszt vizsgálata előtt ehetek ugye? Ez nem olyan vérvétel lesz gondolom

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pont ezt kérdeztem én is pár napja, csak prena teszttel, nekem azt írták, hogy természetesen lehet enni előtte.
2020. ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Naokes.

Ki se birnam kaja nélkül rosszul lennék delben kaptam időpontot.

Akkor te is úgy mentél h ettél?

2020. ápr. 19. 22:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek, de nekem is muszáj enni előtte, ájulós lettem várandósan. Sok folyadékot kell még inni.
2020. ápr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a nővér, h 12 hetesen a vérvételre éhgyomorra menjek, 7 órára. Édeset se igyak, csak vizet, s vigyek kaját magammal. Fogalmam sincs hogy fogom kibírni, még hajnalban is felkelek rágcsálni, mert rosszul vagyok. Most akkor mi van?
2020. ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kombinált teszt, vagy a sima vérvétel, amiből a te értékeidet nézik? Nem mindegy. Sima vérvételt éhgyomorra csinálnak. Ez még nekem is szép kör lesz, lehet odahányok majd a háziorvosnak. 🤔😅
2020. ápr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy oldalról másoltam ki:


A kismamákra meghatározott rend szerinti, többszöri vérvétel vár. De melyik az, amelyik előtt “koplalni” kell, s melyik az, ami előtt felesleges?


Vannak vérvételek, amik éhgyomorra történnek, ezek előtti éjszakán és a vérvétel reggelén nem szabad enni, és csak vizet szabad inni:


-az általános vérkép és klinikai kémiai paraméterek meghatározása.

-éhgyomri vércukorszint meghatározás, valamint a cukorterheléses teszt (orális glükóz-tolerancia teszt; OGTT) vérvételei.


Nem szükséges éhezni a következőkben felsorolt vérvételeket megelőző éjjelen és reggelen:

-AFP-meghatározás anyai vérből

-genetikai szűrővizsgálatokhoz – a kombinált- és integrált teszthez – kapcsolódó vérvételek

2020. ápr. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Leirtam kombinacios teszt utolsó előtti!!!

Nekem kombinacios tesztem lesz.

Köszönöm szépen utolsó

2020. ápr. 20. 07:33
 8/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, és a választ a 4-esnek szántam.
2020. ápr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, kombinált tesztnél nincs nemevés, mert nem vércukrot néznek, hanem mást.

Amúgy nekem a doki a 12 hetes uh-n azt mondta, hogy legközelebb uh előtt fél órával egyek meg egy csokit, hogy aktívabb legyen a gyerek, mert akkor olyan kis mulya volt, alig tudta megnézni :D

2020. ápr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. ápr. 20. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!