Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikorra van eredménye a...

Mikorra van eredménye a chorion boholy biopsziának ha valami baj van?

Figyelt kérdés
Sajnos a 12 hetes UH-n tegnap 6,7 mm-es nyaki redőt mértek,illetve ödémákat testszerte. Szerdán megyek biopsziára. Tudom hogy ezekkel az eredményekkel ne hiteggesem magam,hogy nem beteg a babám,de ha valaki járt így mint én,hálás lennék ha megírná mi vár ránk a férjemmel.
2020. ápr. 24. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Magán vagy állami?
2020. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az uh állami volt, és a biopszia is. Van fogadott orvosom, aki azt mondta hogy ekkora eltérést nem mérhetnek el.
2020. ápr. 24. 10:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a Bajcsyban 2 hét volt az eredmény. Maga a mintavetel csak kb 2 perc, nem fáj annyira, de kellemetlen érzés. Utána a menzesz görcs szerű fájdalmak, haskemenyedes normálisak. Pár napot pihenni kell. Kitartást kívánok, és remélem rendben lesz az eredményetek.
2020. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok, hogy itt kérdezem meg, de ha súlyos beteg lenne a baba éa 14 hetes már, akkor ha nem vállalják a szülők elveszik vagy meg kell már szülni? Én 9 hetes vagyok most, első baba.
2020. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szia. Nem tudom hogy hogyan végződik,én 13 hetes múltam, de egyet tudok! Ne aggódj kérlek . Sajnos én az első babámat 9 hetesen vesztettem el,nem volt szívhang. Most féltem a genetika miatt. Eddig bármitől féltem mind bevonzottam. Sajnos valószínűleg tartom, hogy már meg kell majd szülnöm,mert mire minden kiderül addigra kB 16 hetes leszek.
2020. ápr. 24. 12:24
 6/10 anonim ***** válasza:
A 16 hétig indokolt esetben, még műtéttel szakitjak meg, utána sajnos igen mar meg kell szülni.
2020. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szorítok ertetek. Nekem mondjuk csak atfutott az agyamon, de valahogy azt erzem jol van es egeszseges. Kitartas.
2020. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező mi lett végül veletek? Jó híreket kaptatok végül vagy sajnos az lett amire számítottál?
2020. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amire felkészültem. 5 napra rá meglett az eredmény. Turner szindróma. 14+5 naposan megszületett.Most van egy kis lányom a mennyekben. Szörnyen fáj, de elkellett engedjünk. Szeretném elhinni, hogy nem hoztunk rossz döntést.
2020. máj. 11. 15:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Annyira sajnálom, kérdezö, őszinte részvétem!
2020. máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!