Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kinek mi a véleménye a védőnőj...

Kinek mi a véleménye a védőnőjéről?

Figyelt kérdés

Nekem 2 gyermekem van,az elsőnél egy cuki fiatal védőnő volt,de a másodikkal nagyon nem vagyok megelégedve..Alig néz felénk,be is szólogat olyankor,hogy miért adok enni egy pogácsát a majdnem egy éves gyereknek stb..


Nektek mik a tapasztalataitok? Szeretitek a védőnőtöket?



2020. máj. 11. 14:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Imádom. Aranyos, kedves, segítőkész. Most ugyan nem jár ki a járvány miatt, de bármikor hívhatom.
2020. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Az elsólő gyereknél elég érdekeset fogtam ki.

Azt tudni kell rólam, hogy kreol bőröm van. Nem tartozom a kisebbséghez.

Úgy hoztam haza a gyereket a kórházbó, hogy kicsit sárga volt az arcocskája. Nem volt annyira észrevehető ezért hazaengedték. Aznap kijött a védőnő.

Nagyon dicsérte milyen aranyos szép a baba. Majd mikor kikisértem azt momlndta, hogy szerinte nem sárga a baba arca lehet csak van benne egy kért vonóval mert én is barna vagyok. Azt hittem elájulok. Nem normális komolyan. Ezt úgy mondta, hogy engem is ismert gyerek korom óta és a páromat is. Tudja, hogy nincs alapja. Megkértem őt, hogy ezek után ne járkáljon legyen szíves. Az orvosi vizsgálatokon majd találkozunk. Nem normális..

2020. máj. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
*első. Bocsánat siettem. 😊
2020. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat :)

Kedves #2-es

Sajnálom,hogy egy ilyen bunkó védőnőt fogtál ki, ilyet még ha gondolta is,nem mondhatott volna.. Kár,hogy máshoz nem tudsz te se menni.. Védőnő miatt nem költözhet más "kerületbe" az ember

2020. máj. 11. 14:37
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A mostani nagyon jo. Az elozo egy nemtorodom tunya semmirekello volt.
2020. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Az első gyermekemnél egy nyugdíjas vedőnőnk volt. Már a terhesség alatt sem volt valami segítőkész, majd mikor a baba megszületett meg végképp nem. Ő nem jön fel hozzánk, mert a negyediken lakunk, ha kerdeztem valamit nem tudott valaszolni,vagy csak ilyen semleges válaszokat adott.pl. kérdeztem, hogy kell-e a fiam fütyijén húzogatni a bőrt, a válasz, ha akarom húzogatom, ha nem akarom,akkor nem. Szerencsére feladta a munkát, egy nagyon szimpatikus, kedves, segítőkész középkorú hölgy jött helyette. A második terhességemnél barmit kérdezhettem,de a babával kapcsolatban is sok hasznos tanáccsal látott el. Utána elköltöztünk, így másik körzetbe tartozunk. Itt egy fiatal anyuka a vedőnőnk, kb. velem egykorú lehet. Ő is kedves, lehet tőle kérdezni, néha rámír a messengeren hogy vagyunk, ha a boltban, utcán találkozunk mindig váltunk pár szót.
2020. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
3-mal volt eddig dolgom, az első 2 iszonyat link volt, hazudoztak mindenben. A mostani teljesen semleges. Megbeszéljük, mi a helyzet, aztán annyi. Kérdezni nem lehet tőle, de nem is igénylem.
2020. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó fej, helyén kezeli magát. Eddig egyikkel se volt gond, pedig volt már vagy 6. Látja, hogy nem kell pesztrálni, nem cseszeget, de azért alap dolgokat mond, el ne maradjon. Nekem ez elég ism
2020. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
A lányom már 5 éves, így sok közünk nincs egymáshoz szerencsére. De amíg volt... Gyakorlatilag ahogy a szülőszobán kikönyökölték belőlem a gyereket, azóta problémás. Ordítós, kezelhetetlen. Már a hazaérkezésünk utáni első látogatásakor is engem okolt emiatt, hogy nyilván miattam van, az én feszültségemet veszi át stb. A későbbi problémákért (pl. hozzátáplálás elutasítása, dührohamok stb.) is mindig engem hibáztatott, épp csak a sz.ranya kifejezést nem használta konkrétan, de anélkül is elég jól meg tudta mondani a magáét. Miközben a problémákat nem ismerte fel, és amikor én - jobb híján a netről tájékozódva - rájöttem erre-arra, leb.szott, hogy csak összeolvasok mindenfélét, és ráhúzom a gyerekre. Hát nem. Igazam volt. Mindenben. Többek között abban is, hogy autista. Isten áldja az internetet! Az ilyen kártékony perszónák pedig remélem, visszakapják az élettől azt, amit ők adtak...
2020. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a 3.fogyasztom (költözések miatt) amúgy most várom a 3.babánkat.


Mindhármat szerettem/szeretem. Bár meg kell mondanom az első aki amúgy 20 éve a pályán van sok mindent nem vett észre az első lányomnál.

A jelenlegi is kedves normális, hogy mennyire lesz alapos pici babával meglátjuj.

2020. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!