Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Győrben szülész-nőgyógyász?

Győrben szülész-nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani valakit személyes tapasztalat alapján, aki alapos, kedves, bármikor lehet hozzá fordulni és nem kell heteket várni, mire fogadni tud.

Pozi teszt utáni első vizsgálatra mennék.



2020. júl. 2. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkihez minimum 2-3 héttel előre kell időpontot kérni.

Mika Pétert ajánlom. 15ezer a terhesgondozás és a Lumena Lézerközpontban rendel. Mindkétszer nála szültem és kiváló munkát végzett végig. Odafigyelt a pajzsmirigyemre, Leiden-mutációra, terhességi cukromra, allergiámra, refluxomra... Minden kérdésemre válaszol, alapos, kedves, de szigorú, amikor kell (pl. diéta tartása cukrosan). Ami még nekem fontos, hogy e-mailen keresztül is elérhető, 1-2 napon belül válaszolni szokott.

5 hetes terhesen fogadott mindkétszer, tehát 2-3 hétre már tudott időpontot adni (mert ugye én is a pozi teszt után kerestem).

2020. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi, telefont elsore nem vette fel, online szerettem foglalni, de ott meg aug 18 a legkorabbi idopont. Mar 4 dokit probaltam, de senki nem veszi fel.
2020. júl. 3. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Én dr. Lendvai Viktorhoz járok, ő is nagyon alapos, kedves. Amikor pozitív lett a tesztem felhívtam és két hétre rá kaptam időpontot. Kiszámolta mikor érdemes mennem. Viszont nagyon sokan vannak nála. Mika dr. úgy tudom már nem vállal szülést.
2020. júl. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!