Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha nagyon lassan ittam meg a...

Ha nagyon lassan ittam meg a cukros löttyöt a cukorterhelèsen akkor lehet hogy hamis lesz az érték?

Figyelt kérdés

Ma voltam cukorterhelèsen, nem tehettem bele a citromnak a levét, a víz is amibe tettèk langyos volt, eleve hányingerem volt, nagyon nehezen ment le , kb 35-40 percig szenvedtem vele, mindig vissza akart jönni.

Így, hogy nagyon lassan ittam, bent maradt viszont mások 5-10 perc alatt megitták és nem tudom, hogy esetleg ez okozhat e gondot.


2020. júl. 6. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én, úgy tudom, hogy 5 perc alatt, minimum meg kell inni.

Így, hogy még 40 percig kínlódtál vele, sem a 60 perces, sem a 120 perces, nem fog reális képet mutatni.

Ezt, jelezted a vérvételnél?

2020. júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak 120 perceset csináltak, de 120 perc eltelt, nem ők nézték az időt, hanem mondták, hogy miután elfogy, azután 120 perccel menjek be újra.
2020. júl. 6. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez esetben, remélem rendben lesz az eredményed!


Boldog babavárást! Jó egészséget mindkettőtöknek!

2020. júl. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Èn megismètelnem otthoni cukormèrővel, ugyanolyan pontos èrtèket ad.
2020. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha kínlódtál vele akkor lehet, hogy baj lesz belőle. Nekem se esett jól de egy perc alatt 2 dl-t megittam. Sietni kellett.
2020. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így fals lesz. Az nem akkora baj, ha az elso vérvétel utan 40 perccel iszod meg, majd utana 120 perccel vesznek vert, de csak akkor, ha megiszod par perc alatt. Igy mar reg elkezdted lebontani egy részét, amikor a tobbit meg meg sem ittad. Valahol 90 perc körül lehetett a cukorcsucsod, de az fals, mivel nem egyszerre ittad meg.
2020. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!