Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van olyan hely ahol ultrahangr...

Van olyan hely ahol ultrahangra az apuka is bejöhet?

Figyelt kérdés
Voltam már egy ultrahangon, ahol még csak a petezsák látszott, de ott kikötötték, hogy kísérő nélkül menjek.
2020. júl. 13. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem azért mondták, hogy kísérő nélkül menj, mert hüvelyi ultrahangot csináltak. Ha már csak hasi ultrahangot fognak csinálni, bemehet apuka is.
2020. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a vírus miatt mondták, hátha nem mindenhol ilyen szigorúak.
2020. júl. 13. 09:17
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Kb bármelyik magánrendelésen.
2020. júl. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Magán rendelesélen voltam,pont ott mondták.
2020. júl. 13. 09:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Istenhegyi
2020. júl. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A G1 Intézetben mindig mindenre bejöhetett velem a férjem.
2020. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Én is magánrendelésen voltam, apuka nemhogy UH-ra, de az épületbe nem jöhetett be, és másik kismama ismerős párja szintén vásárolgatott UH idejében egy másik magánintézmény mellett... De most már enyhítgetnek, próbálkozz (nem tudok érdemi javaslatot tenni, hogy hol, de biztos van ilyen hely már).
2020. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szegeden magánklinikán bejöhetett apuka.

Akkor is bejohetett, mikor hüvelyi ultrahangot csinált a doki, ezzel tuti nincs összefüggésben.

Mikor nagyon "tombolt" a vírus, akkor itt sem lehetett bejönni, de szerencsére az elmúlt 2 alkalommal már igen. :)

2020. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Wonderwomen ***** válasza:
Pécsen magánba bejöhet. Sőt, a doki szólt mikor terhesség megállapításra mentem, hogy nyugodtan jöjjön be a férjem.
2020. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!