Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 26 hetesen 2-od fokban érett...

26 hetesen 2-od fokban érett lepény gond lehet?

Figyelt kérdés
Babamozin voltunk, ott ez került a papíromra, de a szonográfus semmit sem mondott erről. Előtte egy héttel voltam a saját orvosomnál, ő sem említette, hogy gond lenne. Legközelebb 3 hét múlva megyek genetikai uh-ra. Mit gondoltok lehet ebből gond?

2020. júl. 17. 12:56
 1/9 Reni 28 ***** válasza:
Nekem is ilyenkor lett 2-es érettségű, és a végéig az maradt
2020. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) és neked sem mondtak erről semmit, vagy plusz vizsgálat sem kellett?
2020. júl. 17. 13:06
 3/9 Reni 28 ***** válasza:
Nem kellett semmi vizsgálat, csak a papíron volt rajta onnan tudom
2020. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gond. A nagyobbnál ilyen volt a 20.hettől vegig.
2020. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elvileg 30. hét után kene érnie. De amúgy nincs vele semmi. Majd nyomon követik. Ha elérik idő előtt akkor lehet gond. (Pl idő előtt ki kell venni a babát). De a kettes az nem vész.
2020. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De akkor nem kellene sűrűbben vizsgálni már most? 5 hét telik el két vizsgálat között és közben is átválthat hármasra nem?

3-as, 5-ös ti időre szültetek?

2020. júl. 17. 18:22
 7/9 Reni 28 ***** válasza:
3-as vagyok : 40+6 napon szültem, egészséges kisfiút 3410 gr-mal 🙂
2020. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezzel nem tudnak mit csinálni. Azt biztosan látják, hogy minden rendben van. Én 34 hetesen voltam uh-n, akkor mondta a dokim, hogy már kettes fokozatban érett a lepény, de nem lehet vele semmit csinálni. Ha hármas lenne sűrűbben néznék, vagy ha nem nőne a baba, vagy rossz lenne a flow. De gondolom ezek rendben vannak. Úgyhogy ne aggódj
2020. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Nem tudom flow-t szerintem nem nézett az orvos legutóbb, a papíron legalábbis nincs.

2020. júl. 21. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!