Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Budapesten kb. milyen árban...

Budapesten kb. milyen árban van alkalmanként az, ha valaki a terhessége alatt magándokihoz szeretne járni?

Figyelt kérdés

Nem találtam árakat a magándoki oldalán így nem tudom kb. mire lehet számítani? Átlagosan mennyibe kerülhet egy ilyen vizsgálat?

Most megyek majd az első vizsgálatomra a pozi teszt után, mi fog történni a dokinál?

Első baba lesz, szóval rettentő tapasztalatlan vagyok még :)



2020. aug. 17. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
20-30ezer Ft.
2020. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 18e volt a 6. héten. Hüvelyi UH és rákszűrés volt, meg elmondták hogy mi a teendő (vitamin, folsav, védőnő, stb). (Mátyásföldi klinika)


A terhesgondozás maga 20e, ez budapesti viszonylatban átlagos, nagyjából erre számíthatsz mindenhol. Most le leszek pontozva, de szerintem ez meg a fogadott doki már nem ad annyit, hogy megérje, ha egyébként megbízható kórházban szülsz. Max. ha nagyon problémás a terhességed.

2020. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár terhes még nem voltam, de a magán nőgyógyásznál, akihez amúgy is járok 15.000.- /alkalom a vizsgálat (Pest megyében 3 helyen is lehet hozzá foglalni), amiben benne van az ultrahang kép is, amit mindig kapsz automatikusan.
2020. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-mas, privát üzenetben letudnád írni a dokid nevét és elérhetőségét?:) hálás lennék nagyon

Ezen kívül köszönöm mindenki válaszát, kb. ilyesmi árra tippeltem én is:)

2020. aug. 17. 15:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Leírtam neked, sőt linkeltem a saját oldalát. Bátran merem ajánlani a doktornőt.
2020. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Én 12 ezret fizetek a magándokimhoz, de ő szülésnél nem lesz ott, mert másik kórházban van, mint ahol szülni tervezek. Mivel úgyis szülésznőt kérek fel, ezért ez nekem nem probléma.
2020. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

15 ezer volt egy viszgálat. Ha kellett volna rákszűrést csinálni (2 hónappal előtte voltam így nekem nem kellett) akkor 20 lett volna az a vizsgálat.

Havonta 1x kellett menni. A ctg-t a kórházban csinálta(azért nem kellett fizetni)

2020. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 15000et kér a dokim a SOTE-n.
2020. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én Budapesten járok magán orvoshoz,aki a SOTE-n vezet le szüléseket, ott fix 23 ezer egy vizsgalat, amiben ultrahang is benne van. 22 hetes vagyok, eddig ketszer kellett mennem hozza,majd most megyek megint az elkövetkező két hetven plusz a 12. Es 19. Heti genetikai ultrahangot a Czeizel intézetben csinaltattam
2020. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!