Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Aki magánorvoshoz jár, de a...

Aki magánorvoshoz jár, de a doki valamelYik vizsgálatra kórházba hiv be ,akkor kell fizetni neki?illik olyankor megkérdezni ott a sok asszisztens mellett hogy mivel tartozom?

Figyelt kérdés
Vagy hogy zajlik ez általában?

2020. szept. 2. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ott neki nem adtam.
2020. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én orvosom azért nem kért. Rendelési időben csinálta sztk. Magánba azért fizetsz mert a rendelésén kívül a szabadidejében áldoz rád
2020. szept. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kórházban én nem fizetek, csak a magánrendelésen.
2020. szept. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én egyszer megkérdeztem UH után hogy mivel tartozom és azt mondta: semmivel, itt nem kell fizetni. Összesen kb 3x hívott csak a magánrendelésére terhességem idején.
2020. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kért érte pénzt, az TB alapon lett megcsinálva, a kórházi rendelési idejében.
2020. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De rákérdeztetek igy konkrétan h mivel tartozom?

nekem ez igy olyan kínosnak tűnik ott minden kollegája elött.

2020. szept. 2. 12:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal amikor a kórházba hívott be, akkor rákérdeztem, figyleve arra, hogy a kollegái ne hallják. Azt mondta, hogy nem. A többi alkalommal nem kérdeztem meg, azóta 1x hívott be ő, egyszer meg ügyeletre mentem, és pont bennt volt.
2020. szept. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Igen, rákérdeztem. Nem maradok senkinek sem adósa. Az számomra kínosabb lenne.
2020. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem előre szólt, hogy a kórházban nem pénzezünk. Szerintem egyik orvos sem kér ott pénzt ( legalábbis nagyon remelem ) hiszen ezért fizeted a tb-t.
2020. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!