Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 14h km vagyok,első baba,4...

Mimi0004 kérdése:

14h km vagyok,első baba,4 évet vártunk rá.12 hetes genetikai uh kiderült hogy 3mm a tarkó redője a picinek és nagyon megijesztettek minket.Voltunk levetetni a Nifty teszthez a vért,az eredményre várunk.Valaki jár hasonló cipőben mostanság?

Figyelt kérdés

#Vastag nyaki redő #Magas Nt érték #3mm nyaki redő
2020. szept. 3. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek is 3mm volt, kutya baja. Nyugodj meg.


(Nem azt mondom, hogy tuti nincs baj, csak hogy nagyobb eséllyel nincs, és az idegeskedés nem segít.)


Kombinált teszt volt? Magán UH volt?

2020. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia.Nem volt kombi teszt mert 3 orvos mondta h nem ér semmit.Igen 2 genetikusnal voltam.
2020. szept. 3. 18:11
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha a magán UHt ugyanott csinálták, mint a Niftyt, akkor ez csak üzleti érdek. Ha a rábeszélés nem működik, akkor így csinálják.
2020. szept. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ott csinálták.A saját orvosom küldött az első genetikushoz mivel későn végeztem csak másnap hívtam de csak 3nap múlva értem el akkor se mondott semmit csak h jövő heten megbeszéljük.Ez pont az aug.20 heten volt senkihez nem tudtam menni.A másik genetikushoz magamtól mentem de azt mondta mivel egy hét eltelt nem lesz mérvadó bármit mér.Minden mérete jó és orrcsontja is van nem is kicsi.Ma voltam genetikai tanácsadáson amit inkább nem is kommentelnék a stílus miatt.
2020. szept. 3. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves vagy?
2020. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
30
2020. szept. 3. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mi lett a Nifty eredménye?
2020. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nifty teszt negatív.Szív uh negatív.18 hetes genetika is jó lett neki.Sziv uh és genetika is az Istenhegyi Géndiagnosztikai központban készült.Bízunk benne hogy ezek után nem lesz baj.
2020. okt. 4. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!