Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A kombinált tesztem eredményét...

A kombinált tesztem eredményét hogyan tudom lekérdezni?

Figyelt kérdés
a nővér aki levette hozzá a vért beragasztott egy kódot a kiskönyvembe. Azt mondta ezzel tudom megnézni, hátha előbb megvan az eredmény mint 10 nap. Ezt hol lehet megnézni? Hiába keresek rá neten nem találom.

2020. szept. 9. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeséget mondok, de ügyfélkapun meg lehet nézni ilyen orvosi leleteket.
2020. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van Ügyfélkapud, az eeszt.gov.hu oldalon, kell hozzá még a TAJ számod. Egészségügyi dokumentumokban találod, ha elkészült.
2020. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok A nővér szerintem a laborban gondolta, hogy kiadják neked a vonalkódra.
2020. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Wonderwomen ***** válasza:
😲 nálam egy vonalkód sem maradt! Ez gáz? (azt mondta a dokim, sms-ben fogok kapni egy kódot, amivel majd a neten még tudom nézni az eredményt)
2020. szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem gáz, mert azóta megkaptam az smst, amiben benne volt egy kód, ami nem egyezett azzal ami a vonakodva volt. Pedig a kórházban azt mondtak azzal tudok majd érdeklődni az eredményről. Közben a tesztem is elszúrták sajnos, de az egy másik sztori :D
2020. szept. 16. 12:10
 6/9 Wonderwomen ***** válasza:
Köszi, közben kaptam már sms-t én is 😁 Elszúrták a teszted? Mi történt?
2020. szept. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó lett az eredményetek? Nekünk nem lett annyira megnyugtató Downra, a férjemmel megegyeztünk, hogy megcsináltatjuk a Prena tesztet, biztos ami biztos. Jöttem haza a tesztről és várt az új eredmény, hogy nem számoltak jól és 1:10ezerhez az esély. Hat így azért nem valószínű hogy megcsináltattuk volna a drága tesztet
2020. szept. 17. 11:28
 8/9 Wonderwomen ***** válasza:

😱😱 basszus!! Az azért kemény! Benne vagyok egy csoportba a fb-on, ott egy csajnak 3x javították az eredményt... először elírták a születési évét, aztán az orrcsont: nem volt kitöltve a mező, hogy ábrázolódik...(megjegyzem nálam sincs odaírva) és még volt valami.

Hát az enyém sem olyan hú de jó, végülis alacsony a kockázat mindenre. Down 1:3420, másik kettő 1:20000. Egyedül a szabad béta hcg lett nálam emelkedett 3,2 MoM. Kedden megyek megkérdezem a dokit róla.

2020. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt a Facebook bejegyzést én is láttam, azért is írtam nekik, hogy javítsák ki. Nekem 1:2000hez volt a down és nem voltam nyugodt, ezért csináltattam meg. Ha a normális eredmény jön elsőre, akkor nem mentem volna Prenára. Egyébként nekem az orvos mondta, hogy ő az 1:2000nél sem látja indokoltnak.
2020. szept. 21. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!