Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A kombinált tesztem eredményév...

A kombinált tesztem eredményével kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
ma jött meg az eredmény. Az ultrahang rendben volt, volt orrcsont, 1,4mm tarkóredő, 53 mm crl, minden végtag meg van, jó szivhang. Kicsit meg is nyugodtam, de sajnos a végeredmény picit lerontotta az eredményt. Igaz, így is alacsony kockázat jott ki, 1:2062, de a b-hcg 1.85mom, a papp-a 0,63 lett, úgy nézem egyik sem az igazi. Az előző terhességemnél sokkal jobb eredmény jött ki. Így nem vagyok túl nyugodt. Érdemes csinálni ilyenkor Prena tesztet? A Patau és az Edwards 1:20000 lett

2020. szept. 10. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges, alacsony a kockázat, ha gond lenne és érdemes lenne továbbmenni azt az orvos mondaná. A saját megnyugtatásodra persze azt csinálsz amit szeretnél, mi pl a második gyereknél mindenképpen fogunk Prenat vagy Niftyt csináltatni, itt már a meglévő gyerekünk élete is a mi felelősségünk ezért semmiképp nem kockáztatnánk be egy beteg babát.
2020. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno azt mondta az orvos, mikor levették a vert, hogy 1:1000-nel magasabb a szám, akkor kb annyi esély van a bajra, minthogy a fejemre esik egy muskátli az emeletről.

De en ezért utálom a kombit amúgy. Csak egy arányszám. Mindig van az az egy... Legközelebb prenaval kezdek.

2020. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem mennék tovább, még biztos így is kedvezőbb arányszám jött ki, mint egyébként az elrtkorodbol adodo.


De ha nem tudsz megnyugodni, 75 ezer körül van a prena es nifty, ami csak a doen szindromat nézi.

2020. szept. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!