Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 36 hetes kismamaként a vizelet...

36 hetes kismamaként a vizelet üledék vizságaltomban fehérvérsejt: 5-10/látótér, laphámsejt 5-10/látótér, leukocyta: nyomokban! Ezek mennyire normális értékek?

Figyelt kérdés

2020. szept. 25. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon hasonló volt a fehérvérsejtek és a laphámsejtek száma, mint neked. (Pár hete)

Utóbbi állítólag azért kerülhet a vizeletbe, mert nem középsugaras vizeletet adtam le. Nálam ez egyébként így is volt, tudom. Örültem, hogy egyáltalán tudtam pisilni. :D

Fehérvérsejtek száma nekem is pontosan ennyi volt, húgyúti fertőzést állapítottak meg, antibiotikumot kaptam.

Nekem nagyon sok leukocyta volt a vizeletemben, úgyhogy ahhoz sajnos nem tudok hozzászólni.

Viszont! A védőnő nekem azt mondta, hogy ha valakinél csak kis eltérés van, akkor nem szoktak vele foglalkozni.

Esetleg hívd fel Te is a dokit és / vagy a védőnőt. :)

Jobbulást!

2020. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) picit megnyugtattál :) És meg kellett ismételni az üledékvizsgálatot? :D
2020. szept. 25. 15:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, nekem legalábbis nem mondták. :)

De én elmegyek magánban megnézetni, mert kíváncsi vagyok, hogy használt-e az antibiotikum. :)

Ne aggódj, tényleg nem lesz gond! :)

2020. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Neked volt amúgy tünete? Remélem, hogy nálad is minden oké lesz :)
2020. szept. 25. 16:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, néha éreztem, hogy fáj a hasam. :( Nem erősen, az igaz, de éreztem.

Neked van valami? Nekem egyébként a tőzegáfonyát javasolták még, megelőzésre is jó. :)

2020. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kb Én is így vagyok :D És a nem középsugaras vizelet is stimmel :) A nőgyógyászod vagy a háziorvosod írta fel az antibiót? :D Neked már közeledik a nagy nap ?
2020. szept. 25. 16:57
 7/11 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászom. :)

Őt hívtam fel, miután megkaptam az eredményt.


Nem, én még csak 14 hetes vagyok. :) :)


Kisfiad vagy kislányod lesz? :)

2020. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem már idősebb terhesség, de meglátod nagyon hamar eljön az idő :) Kisfiú lesz:D Sajna az én nőgyógyászom hétfőig szabin van, úgy hogy majd hétfőn keresem :D
2020. szept. 25. 17:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, tudom, második baba. :)

Tényleg hamar telik az idő. :)

Mi még nem tudjuk a nemét. :)


Minden jót kívánok Neked! :)


Esetleg a védőnőt addig is felhívhatod, hogy ő mit mond erre az eredményre. :)

2020. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem vette fel sajnos! Remélem, majd jelentkezik! Nektek is minden jót kívánok! Köszi a segítséget és nagyob boldog babavárást! :)
2020. szept. 25. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!