Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mennyivel előtte érdemes...

Mennyivel előtte érdemes találni orvost, mielőtt terhes leszek?

Figyelt kérdés
Nincs állandó nőgyógyászom, egy sztk szakrendelőbe szoktam járni ahhoz, aki épp van. Évi egyszer megyek rákszűrésre, ezen kívül szerencsés voltam eddig, mert semmi gondom nem volt, ami miatt feltétlenül orvoshoz kéne menjek. Babát szeretnénk férjemmel és eszembe jutott, hogy lehet azért egy állandó orvos nem ártana, de konkrétan nem tudom hogy kéne keresni. Mármint mi van ha választok valami magán klinikát, de nem tetszik? Bármilyen nőgyógyász jó terhes gondozásra is? Az sztk orvosokban annyira nem bízom, mármint a rákszűrést még megcsinálják, de különben annyira tojnak bele mindenbe, hogy rossz nézni, a babát meg azért örülnék, ha megvizsgálnák rendesen. Mikorra kell legkésőbb orvost találni a teherbe esés után? Lehet utána orvost cserélni "csak úgy" ha mégse szimpi?
2020. okt. 29. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az sztk-s orvosok dolgoznak a magán rendelésen is. Csak (sajnos) ott pénzért veszed meg az odafigyelést és a törődést. Orvost bármikor cserélhetsz, ha találsz szimpatikusabbat. Én a helyedben a lakóhelyeden érdeklődnék, hogy ki melyik orvost ajánlja. Általában ha jó egy orvos azt szívesen ajánlják másnak is.
2020. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes érdeklődni, esetleg netes fórumokon. Én jártam egy dokihoz, de maximálisan nem vltam vele elégedett. Mielőtt terhes lettem az sztkban kifogtam egy orvost, aki nagyon jó benyomást keltett. Kinyomoztam a nevét, hol rendel magámban, majd felkerestem a terhesség előtt. Átbeszéltük a dolgokat, amikor pozitív lett a tesztem kértem időpontot. Végül nála is szültem. Engem megnyugtatott, h.kereshettem a kérdéseimmel.
2020. okt. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!