Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hova kell mennem cukorterhelésre?

Hova kell mennem cukorterhelésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet bugyuta kérdés, bocsi, de fogalmam sincs hova kell mennem.

A fogadott orvosom a sote 1-hez tartozik, ott fogja levezeti a szülésem. Megkaptam tőle a beutalót a terhelésre, de fogalmam sincs hogy ezzel most csak beballagok reggel a sote 1-re és kész? Vagy oda kell telefonálni időpontot kérni? Van egyáltalán ott labor? Vagy bárhova mehetek ezzel a beutalóval, pl sztk? Nem jártam még bent a sote 1en. Köszönöm ha kisegítetek a valaszaitokkal.

Szép napot!



2020. okt. 30. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A beutalón, nincs rajta, hogy hova szól?


Esetleg, hívd fel az orvosod asszisztensét, vagy a sztk-ban a labort, vegy a betegirányítást, s biztosan segítenek eligazodni.

2020. okt. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Mindenképp laborba és oda általában időpontot kell kérni.
2020. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Alapvetően a kerületi sztk-ban szokták levenni a vért, de sokszor olyan beutalót kap az ember, amin szerepel hogy hova kell mennie. Nekem a diabetológián megkérdezték, hogy melyik kerületben lakok, és aszerint kellett laborba mennem. Viszont most szerintem mindenképpen telefonálj először, mert a terheléses vérvétel eddig minden helyen ahol voltam, időponthoz kötött vizsgálat volt.
2020. okt. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!