Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Most akkor a CTG vizsgalat...

Most akkor a CTG vizsgalat sem jelent semmit? Mar tukon ulok, elso baba...

Figyelt kérdés
3. CTG vizsgalaton vagyok tul, mar 1 hete is szep, reaktiv mehtevekenyseg volt, ám azt olvastam csúcsos hegyek csak jóslók(1 hete tapasztalom,de enyhek), viszont nekem 100 ra is kiugrottak az ertekek 2x is.Tegnap sokszor 80 korulire kuszott, viszont mar jobban elnyujtottak voltak, nem full hegyesek a kirajzolasok. Most akkor ezek fajasok? A dokim szerint szepen keszulodik a meh, de nagy ugyet nem csinalt belole, jojjek jovoheten is.. Pedig 3 anyuka ismerosom is kikerekedett szemmel mondta mar a gorbemre, hogy nekik a szules indult be igy. Nyilvan minden test es no mas, de akkor ennek tenyleg nincs jelentosege? Mar ugy orultem, hogy indul valami,meg a hivatalos datumig 2 hetem van. Ja es azt sem igazan ertem, hogy ebbol szinte alig ereztem fajdalmat, a kisfiam rugdosta a szenzort, az en hasam ko kemeny volt vegig, feszites es enyhe fajdalom volt, de semmi extra, meg 80-100 nal sem. Nem nagyon ertem, bocsanat, ha hulyeseget kerdezek, elso baba..

2020. nov. 10. 04:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Még túl is hordhatod.
2020. nov. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Amikor a lányom rugdosott a CTG-n, nekem is ugrott egy nagyot a görbe. Voltak 80-100-as értékeim nekem is, amikor csak keményedést éreztem, miközben a lányom motoszkált odabent. Hidd el, amikor szülés közben érzed a 80-100-as összehúzódásokat, azt észreveszed :D Nekem azok már közvetlenül a kitolás előtt voltak, és becsszó nem keményedésnek éreztem. Azért is volt az orvos ilyen nyugodt. Nem a CTG-n mutatott méhtevékenység lesz a mérvadó, hanem a te reakciód. Ha csak feszül és keményedik, akkor az még tényleg csak jósló lesz.
2020. nov. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem már 3 hete hol vannak fájások a ctg-n, hol nincsenek. Amikor vannak, azt sem érzem :) Én úgy gondolom h inkább a baba szívhangján van a hangsúly ilyenkor, a fájás görbe csak másodlagos.
2020. nov. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen Nektek. Hat en meg mar orultem, hatha indul valami, de semmi... Se nyakdugo, se gorcsok azota.. Varunk :) Tulhordani jaj :/ remelem az nem fog bekovetkezni...A szivhang, aramlas meg minden halisten rendben van, a dokim szerint jol erzi magat bent manocska, de mi mar ugy varjuk :)
2020. nov. 10. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!