Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Székesfehérvári és Dunaújváros...

Székesfehérvári és Dunaújvárosi anyukák, tudnátok nekem tapasztalatokat írni Porkoláb doktorúrról?

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 03:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos volt dolgom vele.

2019 áprilisában szültem, nem volt orvosom. Az ügyeletes orvos azt mondta, hogy a gátseb varratainak 2hétig benn kellenének, hogy maradjanak.

Hazaengedés után 3 nappal potyogtak ki a varratok, szülés után 6 nappal. Emellett olyan durván fájt a sebem, szó szerint sírtam a fájdalomtól, pedig nem vagyok az a fajta aki ennyire szenved. Bementem az ambulanciára az ügyeletre. Épp ő ügyelt.

Elmondtam mi a bajom, annyit mondott, csak nem gondolom, hogy vasárnap ő újra fogja nekem varrni?! Azt ennyi volt a vizsgálat. Míg megvártam a papírt erről a semmiről, elkezdte az aszisztensnek ecsetelgetni, hogy hétvégén lesz továbbképzés a nőgyógyászoknak a velencei resort spa hotelbe, 2 napos, teljes ellátás, minden használattal, de ő nem megy, neki ne oktasson senki semmit, illetve egy ilyen hotellel ne szúrják ki a szemét...

Inkább elviszi a (mondott egy női nevet) hajokázni helyette a tengerre. Mert megteheti, mert nem mindenki fél kinyitni a vizsgálatol után a pénztárcáját. És nézett rám utána.


Szívem szerint elküldtem volna az anyjába...

2020. nov. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!