Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Az első trimeszteri vérvételem...

Az első trimeszteri vérvételem eredményein - amit az eeszt-ben látok - több értéknél eltérés mutatkozik. Kihez forduljak, ha nem érem el a háziorvosom?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni, mit jelentenek az eltérő értékek. Napok óta hiába próbálom elérni a háziorvosom telefonon, a nagy ügyteher miatt így sem érem el, nem veszik fel a telefont. És persze személyesen sem lehet bemenni. Mit csináljak, kihez forduljak?
2021. jan. 4. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én guggliztam. Nekem egy eltérésem volt, de beírtam a keresőbe melyik értéknél és nagyon pontossan elmagyarázta a találat, hogy mit jelent.
2021. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A védőnőhöz esetleg? Ha nem is orvos, de annyi ilyent látott már, hogy legalább azt tuti meg tudja mondani, hogy van-e ok aggodalomra/kell-e menned vele orvoshoz.
2021. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy eltérés mutatkozik, mivel a normál értékek nem terhesekre vannak. Majd mikor mész a következő terhesgondozásra, megmutatod az orvosnak.
2021. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Leírod, hogy melyik értékek és milyen irányban térnek el?
2021. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A háziorvos nálunk is túlterhelt, én a nőgyógyászomnak mutattam meg és ő még be is jelölte nekem azokat az értékeket, amik fontosak nekünk és meg is nyugtatott hogy ez tökéletes vérkép, pedig nekem is voltak eltérések.
2021. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a védőnő a legjobb, ő azt is tudni fogja, hogy a terhesség miatt elfogadható-e az eltérés, és rögtön meg is nyugtat, vagy épp sürget az orvoshoz, ha az kell
2021. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!