Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Első terhesség, mit kérdezzek?

Első terhesség, mit kérdezzek?

Figyelt kérdés
Első terhességem, nemsokára megyek nőgyógyászhoz, mi az amit meg kell kérdeznem, vagy éppenséggel jó ha figyelek rá? Már lesz szívhang is, a ciklusom alapján annyi idős lesz.

2021. jan. 4. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Én azt kérdeztem meg, lehet-e sportolni, kádban fürdeni, mit nem szabad enni/inni, amik úgy menet közben eszembe jutottak. Érdemes megkérdezni, vállal-e szülést, melyik kórházban, ha magán (bár most valszeg nem szülhetsz majd nála államiban).
2021. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az értelmes választ köszönöm, a többit inkább nem kommentelem.
2021. jan. 4. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőként azt kerdeztem,hogy minden rendben e,de ugye ez evidens 😅 utana en is azokat kerdeztem,hogy mit lehet enni/inni,mit nem. Nyaron estem teherbe,kerdeztem a strandolast pl. Magandokim volt es szerencsere kb mindent elmondott kerdes nelkul is. Mikor,milyen vizsgálatra kell menni,meg ilyenek
2021. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mire orvoshoz mentem mindent elolvastam az interneten. Az orvos sem annyira batoritott hogy bármit kerdezzek, de őszintén nem is volt kérdésem.

Szerintem ha nincs gondod, általános dolgokban felesleges az orvost kérdezni, a neten egy kis kritikai érzékkel minden ott van.

2021. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is az étkezésre kérdeztem rá, meg a gyógyszerekre, hogy mit szabad és mit kerüljek, mert fejfájós, meg refluxos vagyok + telente mindig taknyos is.
2021. jan. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én arra hogy milyen teákat ihatok (mi nagy teázók vagyunk, mindig ezt isszuk), meg milyet ne. Igazából fogalma se volt :D

Mit ehetek, stb, ezt magától elmondta. Azt kérdeztem még h maradhat-e a macska, meg hogy van-e valami teszt hogy volt-e már toxoplazmózisom (nyilván van amúgy).

2021. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!