Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nőgyógyászt csak a lakcím...

Nőgyógyászt csak a lakcím szerinti kerületben kereshetek Bp-en, vagy bárki fogad TB alapon?

Figyelt kérdés
Nincsenek jó tapasztalataim a TB-s nőgyógyászokkal sajnos, ezért az utóbbi időben magánba jártam, viszont nem akarom, hogy elszálljanak az árak a babaprojekt kapcsán. Még csak a próbálkozásnál tartunk, de gondoltam időszerű lenne találnom egy TB-s nőgyógyászt, akiben megbízom. Esetleg tudtok javasolni valakit? 7. kerületi vagyok.
2021. jan. 11. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

A magán nőgyógyászoknak fix áraik vannak, ez nem olyan, mint az esküvőszervezés, hogy meghallják a "baba" szót és máris minden 10%-al drágább lesz :D

Amúgy az új eü törvény miatt érdemes megnézned, hogy melyik kórházhoz tartozol, hogy ha szülésre kerülne a sor, akkor hova kell menned, és onnan válassz egy orvost, aki szimpatikusnak tűnik és aki végigkísérheti a terhességed is majd.

2021. jan. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tb alapon vsak és kizárólag a lakoheyled szerint illetékes orvosokhoz mehetsz.n
2021. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

XI kerületben is csak kizárólag a lakcímkártya alapján adnak időpontot.

A legtöbb szakrendelő időpontkéréses, nem tudsz bemenni csak úgy, hogy ha esetleg beférsz az aznapi sorba, akkor úgyis megvizsgálnak.

Én magán dokihoz járok, fix 9000,- alkalmanként és havi 1x kell nála megjelenjek a terhesgondozás miatt. Szülni a körzeti kórházban szülök, törvénytől függően vagy a dokinál vagy ügyeletes orvosnál. Ha máshova mennék a beindulás után, nem örülnének nekem, de ha már a szülőcsatornában lenne a gyerek, nyilván felvennének a szülészeti osztályra.

2021. jan. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!