Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szülès ès terhesgondozàs...

Szülès ès terhesgondozàs itthon hogy megy?

Figyelt kérdés
Első babàm külföldön szültem, de hazaköltöztünk. Problèmamentes terhessèg esetèn milyen gyakran kell UH-ra menni?Vajùdàskor tènyleg összeraknak több kismamàt? Ès ha a fèrjem is bent akar lenni, akkor kell a többi kismama beleegyezèse? Velem maradhat a baba vègig abban a 3 napban amìg kòrhàzban kell lenni?
2021. jan. 11. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Uh-ra csak a kötelezőkre kell menni. Én egyedül voltam a vajúdóba de épp akkor csak én szültem egyedül, nem tudom ha többen vajúdtunk volna egyszerre azt hogy oldották volna meg. Nem kell a többi kismama beleegyezése. És igen a baba bent van veled a kórházban, lehet kérni rooming in-t ami azt jelenti, hogy nem is viszik el éjszakára sem, majd 3 nap után ha minden oké, akkor együtt mehettek haza.
2021. jan. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez borzasztóan kórház és helyzetfüggő.

Az en sztorim: terhesgondozas havonta tb alapon, védőnő havonta, ultrahangra a Czeizelbe jártam, prenat is ott csinaltattuk.

Bementem a korhazba, hogy haho szülök. Csak en szültem épp mert front utáni nap volt úgyhogy kb mindenki megszult előző nap. Ferjem bejott, de nem tagultam, úgyhogy hazaküldtek. Gyakorlatilag itt 7 óra pokol következett, mivel már aznap reggel 10 óra óta 5 perces fajasaim voltak tagulas nélkül...Reggel visszajött. Reggelre 4 ujjnyira voltam nyitva. 9:35-re meglett a baba.

Nem lehetett velem, mert a magzatvizbe kakalt és letudozte, úgyhogy PIC-re került, inkubator, legzessegites stb.

Nővérem úgy szült, hogy többen voltak, azt mondta, bent voltak az apák is. Vizsgálat nyilván nem ott volt, arra elmentek másik helyiségbe.

2021. jan. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! Szegedi Klinika lesz majd, mindenkèpp szeretnèk rooming in-t,ès akkor itt minden hònapban kötelező az UH.:)
2021. jan. 11. 18:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!